Bronie Kyratu- nowy materiał wideo z gry Far Cry 4

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Twórcy za sprawą czwartej części zabiorą nas do malowniczych Himalai. W sieci pojawił się materiał wideo przedstawiający bronie dostępne w grze.

Głównym antagonistą w grze Far Cry 4 będzie dyktator Pagan Min.

Do sieci trafił materiał, który przybliża graczom ekwipunek jakim posługiwać się będą podczas niebezpiecznej podróży po państwie Kyrat. W poniższym ponad dwuminutowym filmiku twórcy przedstawiają bronie, przy pomocy których przyjdzie nam zwalczać reżim Pagan Mina. Rzućcie okiem, bo niektóre z narzędzi zagłady prezentują się ciekawie.

Twórcy zdecydowali się na usprawnienie kilku elementów znanych z gry Far Cry 3 oraz dodanie nowych możliwości, których na pewno brakowało w części trzeciej, jak, np. możliwość strzelania do oponentów podczas prowadzenia pojazdu. Ponadto twórcy podkreślają, że świat w grze Far Cry 4 będzie bardziej żywy, zróżnicowany i ciekawszy od tego co mogliśmy zobaczyć w poprzedniej odsłonie.

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada.

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Wiedźmin 3: Dziki Gon- rzućcie okiem na dwa nowe screeny

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie...
Read More