BoxOff Play – ogromne zainteresowanie wersją beta

Firma Techland razem z OXYCOM, partnerem technologicznym, wystartowała w zeszłym tygodniu z wersją beta wyjątkowej platformy dla graczy PC – BoxOff Play. Z uwagi na ogromne zainteresowanie, liczba beta testerów została podwojona.

BoxOffPlay-pressBoxOff Play startuje jako pierwsza na polskim rynku platforma z nielimitowanym dostępem do gier. W zeszłym tygodniu ruszyła wersja beta platformy. Z uwagi na ogromne zainteresowanie zdecydowaliśmy się podwoić liczbę aktywnych uczestników BoxOff Play.

„Start wersji beta BoxOff Play przekroczył nasze oczekiwania. Okazało się, ze ilość osób zainteresowanych takim podejściem do grania jest tak ogromna, że podjęliśmy decyzję o podwojeniu liczby beta testerów. Bardzo cieszymy się, że tak duża liczba osób chce uczestniczyć w budowaniu rewolucji w świecie gier.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland

Zapisani wcześniej użytkownicy mogą już w tym momencie testować BoxOff Play na kilkunastu wyselekcjonowanych produktach. W dniu premiery pełnej wersji udostępnimy użytkownikom blisko 100 tytułów. Aktualnie wysyłane są kolejne zaproszenia. Pakiet aktywacyjny należy uruchomić w ciągu 48h od otrzymania powiadomienia. Użytkownicy, którzy wezmą aktywny udział w beta testach i przekażą nam swoją opinię o projekcie, zostaną nagrodzeni za zaangażowanie specjalnymi nagrodami – grami z oferty BoxOff Store.

BoxOff Play zapewnia funkcjonalność dostarczania gier w technologii Cloudpaging na komputer w postaci gotowej, działającej aplikacji, bez potrzeby przechodzenia przez pełen proces pobierania, instalacji i konfiguracji każdego tytułu. Dodatkowo wybrane portfolio gier w BoxOff Play oferowane jest na zasadzie optymalnej dla indywidualnego gracza pakietu gier na wybrany okres czasu.

 

Written By
More from Patryk

Recenzja gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Finalna odsłona Metal Gear Solid autorstwa Hideo Kojimy to rewelacyjna gra godna...
Read More