Box Off Play – Techland startuje z nową inicjatywą dla graczy

Firma Techland poinformowała nas, iż startuje z zupełnie nową inicjatywą na naszym rynku. Box Off Play to bezpieczna platforma dystrybucji cyfrowej, która ma zasięg międzynarodowy. Rozpoczęły się zapisy do beta testów platformy.

BoxOffPlay-press

 

Firma Techland razem z OXYCOM, partnerem technologicznym, z przyjemnością informuje o starcie zapisów do wersji beta nowego projektu skierowanego dla graczy – BoxOff Play. Projekt jako pierwszy na polskim rynku wprowadza zupełnie nowe podejście do rozrywki, którą są gry. BoxOff Play to pierwszy na polskim rynku i jedyny w swoim rodzaju projekt w branży gier. W dniu dzisiejszym startują zapisy do zamkniętych testów wersji beta. Spośród wysłanych zgłoszeń wytypowane zostaną osoby, które jako pierwsze w Polsce będą mogły dowiedzieć się czym jest BoxOff Play oraz na czym polega “rewolucja w świecie gier”. Wszyscy użytkownicy, którzy przyczynią się do rozwoju platformy zostaną nagrodzeni za swoje zaangażowanie.

[quote style=”5″ author=”Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland”]„Techland i OXYCOM łącząc siły skorzystali z efektu synergii generowanego przez dwóch doświadczonych partnerów. Rynek nowych technologii, a w szczególności gier jest bardzo dynamiczny. Zmiany jakie na nim zachodzą są nieustannym wyzwaniem dla firm działających w tym sektorze. Cieszymy się, że nasz nowy projekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i jest pierwszym tego rodzaju projektem w Polsce. Już niebawem będziemy mogli zdradzić więcej szczegółów.”[/quote]

Po wystartowaniu zamkniętej bety, ujawnione zostaną kolejne szczegóły dotyczące BoxOff Play. Zapisy do wersji beta BoxOff Play są dostępne pod tym linkiem.

[textblock style=”1″]BoxOff to platforma dystrybucji cyfrowej o zasięgu międzynarodowym. Marka jest autorskim rozwiązaniem firmy Techland, powstałym na bazie wieloletnich doświadczeń i gruntownej wiedzy na temat rynku. Platforma dopasowana jest do potrzeb i wyzwań jakie stawiają obecne wymogi konsumenckie. BoxOff spełnia wszelkie normy i wymogi bezpiecznych transakcji finansowych. Znajduje się w stałej fazie rozwoju i udoskonaleń, które mają na celu uczynienie go jeszcze bardziej intuicyjnym i przyjaznym. Platforma BoxOff dostępna jest pod adresem boxoffstore.pl.[/textblock]

 

Tags from the story
, ,
Written By
More from Patryk

Wybitna grafika na nowych materiałach wideo z Pro Evolution Soccer 2015

W sieci opublikowano montaż fragmentów rozgrywki z Pro Evolution 2015. Najnowsza odsłona...
Read More