Bound by Flame w polskiej wersji językowej.

BOUND BY FLAME TO RPG AKCJI OD STUDIA SPIDERS. PREMIERA JUŻ ZA KILKA DNI, BO 9 MAJA. GRA ZMIERZA NA KOMPUTERY OSOBISTE, PLAYSTATION 4,PLAYSTATION 3 ORAZ NA XBOXA 360. NIEKTÓRZY BĘDĄ MIELI OKAZJĘ ZAGRAĆ W BOUND BY FLAME W RODZIMYM JĘZYKU. 

Czy Bound by Flame okaże się grą, na którą warto zwrócić uwage?

Świetnie wiadomości dla graczy oczekujących  klasycznych gier RPG. Już niebawem będziecie mogli cieszyć się Bound by Flame w polskiej wersji językowej. Niektórzy, ponieważ CDP.pl zapowiedziało, że polska lokalizacja gry dotyczy jedynie wersji na komputery osobiste. Ponadto gra nie będzie w pełni spolszczona. W Bound by Flame w wersji na PC zobaczymy jedynie polskie napisy, natomiast głosy lektorów pozostaną w oryginalnej angielskiej wersji. Niestety dla graczy konsolowych CDP.pl zapowiedziało, że Bound by Flame ukaże się na konsole w pełnej angielskiej wersji.

Bound by Flame to RPG akcji z perspektywą trzeciej osoby. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Spiders(twórcy m.in Mars: War Logs). Tytuł został osadzony w mrocznym świecie fantasy. Głównym bohaterem Bound by Flame jest najemnik, który został opętany przez demona, władającego ogniem. To jak bardzo opęta on naszego bohatera zależy tylko i wyłącznie od nas samych, ponieważ w grze przyjdzie nam wybierać między posiadaniem niszczycielskich mocy, a cechami prawdziwego bohatera. Fabuła została podzielona na rozdziały, która kształtowana jest przez wybory fabularne, ale również przez to jaką ścieżką zdecydujemy się podążać.

More from Mikołaj Ciesielski

DICE Game Awards rozdane!

Impreza DICE Game Awards została zakończona, a co za tym idzie poznaliśmy...
Read More