Borderlands: The Pre Sequel – zapraszamy za kulisy produkcji 2K Australia

Autorzy gry Borderlands: The Pre Sequel opublikowali w sieci materiał zza kulis produkcji, która trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste.

Borderlands to zasłużona marka, która od samego początku stawia na tryb kooperacji dla czterech graczy.
Borderlands to zasłużona marka, która od samego początku stawia na tryb kooperacji dla czterech graczy.

Wydawca gry Borderlands: The Pre Sequel opublikował w sieci materiał zakulisowy prezentujący pracę zespołu 2K Australia, który pracuje nad zgrabnym połączeniem strzelaniny pierwszoosobowej z elementami gry RPG. 

W trakcie nagrania wideo wielu pracowników zespołu 2K Australia oraz twórcy marki ze studia Gearbox Software wypowiadają się na temat nowego projektu, jego wcześniejszej zapowiedzi oraz próbie połączenia kooperacji kilku graczy w dwóch zespołach, które ze sobą rywalizują. Rdzeniem projektu zajmowało się studio Gearbox Software, ale specjaliści z Australii pracują nad jego koncepcją oraz wykończeniem. Jak zapewne wiecie, historia gry została umiejscowiona pomiędzy wydarzeniami z pierwszej i drugiej odsłony serii. Głównym antagonistą będzie znany fanom uniwersum Handsome Jack. 

Autorzy marki wcześniej wypowiadali się, że myśl o konsolach nowej generacji oraz pełnoprawnej, trzeciej odsłony cyklu ich przeraża. Borderlands: The Pre Sequel ma być wydane 7 października na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. Deweloper nie planuje na ten moment edycji na konsole nowej generacji. Poniżej możecie odwiedzić siedzibę 2K Australia, aby sprawdzić, jak idą prace produkcyjne. 

Written By
More from Patryk

Watch Dogs 2 zapowiedziane?

Watch Dogs to jedna z najciekawszych nowych marek ostatnich lat. Z pewnością...
Read More