Borderlands: The Pre-sequel w planie wydawniczym firmy Cenega

Borderlands: The Pre-sequel wydane zostanie na konsolach PlayStation 3 i Xboksa 360. Tytuł trafił do planu wydawniczego firmy Cenega, a premiery możemy spodziewać się na jesieni.

borderlands-banner
Akcja Borderlands: The Pre-sequal ma dziać się pomiędzy wydarzeniami znanymi z części pierwszej i drugiej.

Cenega, oficjalny partner 2K w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa gra Borderlands®: The Pre-Sequel™  z akcją umieszczoną między wydarzeniami pierwszej i drugiej części gry. Borderlands: The Pre-Sequel trafi do sklepów jesienią 2014 w wersji się na komputery PC, Xbox 360 oraz Playstation 3. Tytuł będzie dostępny również w wersji cyfrowej do pobrania.

„Borderlands to jedna ze sztandarowych gier 2K, a Borderlands 2 to najlepiej sprzedający się tytuł w historii naszej firmy. Fani domagają się całkiem nowego, wysoce dopracowanego wydania Borderlands, i właśnie to dostaną w postaci Borderlands: The Pre-Sequel.” – powiedział Christoph Hartmann, prezes 2K.

Borderlands: The Pre-Sequel rzuca graczy na księżyc Pandory, na którym znajdzie się wiele okazji do dzikich strzelanin przy użyciu całkiem nowego arsenału uzbrojenia w otoczeniu pozbawionym powietrza i przy niemal zerowej grawitacji. Po raz pierwszy gracze staną po drugiej stronie barykady jako jedna z czterech postaci budujących przyszłą potęgę korporacji Hyperion. Walcząc ramię w ramię z Przystojnym Jackiem, będą świadkami jego przemiany w tyranicznego megalomana.

Written By
More from Patryk

Tablet Microsoft Surface 3 oficjalnie zapowiedziany

Firma Microsoft ujawniła tablet Surface 3 oraz podała jego specyfikację oraz cenę...
Read More