Borderlands: The Pre-Sequel trafi na Xboksa 360 i PlayStation 3

Borderlands to seria gier akcji, które stawiają na kooperację wielu graczy na polu bitwy. Serwis GamePointsNow opublikował w sieci informacje na temat nowej odsłony serii. Borderlands: The Pre-Sequel trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360.

borderlands-banner

 

W sieci pojawiły się bardzo interesujące informacje na temat gry Borderlands: The Pre-Sequel. Jest to nowa gra w znanym uniwersum, która zmierza na konsole PlayStation 3 i Xboksa 360. Takie informacje podaje serwis GamePointsNow, który to twierdzi, że jest to pełnoprawna odsłona serii rozgrywająca się pomiędzy wydarzeniami z pierwszej i drugiej części gry. Najprawdopodobniej nad grą pracuje 2K Australia, studio które wcześniej współpracowało z Irrational Games przy pracach nad Bioshock: Infinite.

Historia gry zabierze nas na Księżyc, gdzie na jednej z kolonii stoczymy niezapomniane boje z innymi graczami. Swoją obecność obiecują również bardzo znane postaci uniwersum. W tym gronie znajdują się Athena the Gladiator, Wilhelm the Enforcer, Nisha the Lawbringer oraz Fragtrap. Poniżej możecie wczytać się w notatkę na temat Borderlands: The Pre-Sequel:

[quote style=”4″ author=””]”Tak jak się pewnie spodziewacie, nowa odsłona serii Borderlands pozwoli na korzystanie z szerokiej gamy uzbrojenia. Skoro akcja gry zabierze nas na Księżyc, będziemy mieli sporo okazji, aby narozrabiać. W grze znajdują się dwa nowe rodzaje uzbrojenia, które pozwolą Ci się wgryźć w oponenta.”[/quote]

Jeżeli tylko te informacje okażą się prawdziwe, to będzie to trzecie z kolei gra z tej serii, która aktualnie jest w produkcji. Przypominam że na PlayStation Vita szykowane jest Borderlands 2, a studio Telltale Games pracuje nad własną interpretacją marki. Która z wyżej wymienionych gier odpowiada Wam najbardziej?

Written By
More from Patryk

Trzydzieści minut randki z Lightning Returns: Final Fantasy XIII

W sieci opublikowano długi materiał promocyjny z Lightning Returns: Final Fantasy XIII....
Read More