Borderlands: The Pre-Sequel – ogłoszenie daty premiery oraz nowy trailer

Borderlands: The Pre-Sequel to pierwszoosobowa gra akcji osadzona w fikcyjnym świecie planety Pandora. Tytuł trafi w październiku na OPlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste.

Borderlands to zasłużona marka, która od samego początku stawia na tryb kooperacji dla czterech graczy.
Borderlands to zasłużona marka, która od samego początku stawia na tryb kooperacji dla czterech graczy.

2K Games ogłosiło właśnie, że światowa premiera Borderlands: The Pre-Sequel jest planowana na 17 października tego roku. Opublikowano też przy okazji nowy zwiastun o tytule Moon Dance Trailer, który można obejrzeć poniżej treści newsa.

Borderlands: The Pre-Sequel rzuca graczy na księżyc Pandory, na którym znajdzie się wiele okazji do dzikich strzelanin przy użyciu całkiem nowego arsenału uzbrojenia w otoczeniu pozbawionym powietrza i przy niemal zerowej grawitacji. Po raz pierwszy gracze staną po drugiej stronie barykady jako jedna z czterech postaci budujących przyszłą potęgę korporacji Hyperion. Walcząc ramię w ramię z Przystojnym Jackiem, będą świadkami jego przemiany w tyranicznego megalomana.

Borderlands: The Pre-Sequel z akcją umieszczoną między wydarzeniami pierwszej i drugiej części gry. Borderlands: The Pre-Sequel trafi do sklepów w wersji się na komputery PC, Xbox 360 oraz Playstation 3.

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Black Ops 3 zarobiło już 500 milionów dolarów!

Call of Duty: Black Ops 3 jakie jest, każdy widzi. Seria od...
Read More