Borderlands: The Handsome Collection, zawierające kopie Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel zapowiedziane

W sieci pojawiły się informacje dotyczące Borderlands: The Handsome Collection, które to zostało zapowiedziane na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Borderlands: The Handsome Collection, czyli zbiorcze wydanie Borderlandsów, ktoś chętny?
Borderlands: The Handsome Collection, czyli zbiorcze wydanie Borderlandsów, ktoś chętny?

Wygląda na to, że firmy 2K Games oraz Gearbox Software zdecydowały się wydać na rynek kolekcję Borderlands: The Handsome Collection, która to zawierać będzie odświeżone wersje gier Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel. Zestaw pojawi się 27 marca na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Moda na odświeżenia, remastery i reedycje trwa w najlepsze. Nie tak dawno przecież na rynku pojawiło się Borderlands: The Pre-Sequel w wersji na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC, aby teraz twórcy zapowiedzieli kolekcję na konsole nowej generacji.

Kolekcja umożliwi graczom przeniesienie swoich stanów gry z wersji gier na PC, PlayStation 3, Xboksa 360 czy PlayStation Vita do nowej edycji. Oczywiście wydanie zbiorcze zawierać będzie wszystkie opublikowane jak dotąd dodatki DLC do obu gier.

Oczywiście decyzja o zbiorczym wydaniu to również chęć wprowadzenia wyższej jakości wyświetlanego obrazu. Oba tytuły mogą liczyć na PlayStation 4 oraz Xbox One na rozdzielczość 1080p oraz około 60 klatek na sekundę. Jedną z nowinek technologicznych będzie zaś możliwość rozgrywki na podzielonym ekranie wspólnie czterech graczy.

Udostępniono zwiastuny kolekcji oraz edycji limitowanej zawierającej imitację Clap Trapa, sprawdźcie sami.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/borderlands-handsome-collection.html]

Ktoś zainteresowany egzotyczną edycją kolekcjonerską?
Ktoś zainteresowany egzotyczną edycją kolekcjonerską?

 

Written By
More from Patryk

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – Square Enix zmienia datę premiery gry

W sieci pojawiły się informacje odnośnie daty premiery gry Deus Ex: Rozłam...
Read More