Borderlands: The Handsome Collection, zawierające kopie Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel zapowiedziane

W sieci pojawiły się informacje dotyczące Borderlands: The Handsome Collection, które to zostało zapowiedziane na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Borderlands: The Handsome Collection, czyli zbiorcze wydanie Borderlandsów, ktoś chętny?
Borderlands: The Handsome Collection, czyli zbiorcze wydanie Borderlandsów, ktoś chętny?

Wygląda na to, że firmy 2K Games oraz Gearbox Software zdecydowały się wydać na rynek kolekcję Borderlands: The Handsome Collection, która to zawierać będzie odświeżone wersje gier Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel. Zestaw pojawi się 27 marca na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Moda na odświeżenia, remastery i reedycje trwa w najlepsze. Nie tak dawno przecież na rynku pojawiło się Borderlands: The Pre-Sequel w wersji na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC, aby teraz twórcy zapowiedzieli kolekcję na konsole nowej generacji.

Kolekcja umożliwi graczom przeniesienie swoich stanów gry z wersji gier na PC, PlayStation 3, Xboksa 360 czy PlayStation Vita do nowej edycji. Oczywiście wydanie zbiorcze zawierać będzie wszystkie opublikowane jak dotąd dodatki DLC do obu gier.

Oczywiście decyzja o zbiorczym wydaniu to również chęć wprowadzenia wyższej jakości wyświetlanego obrazu. Oba tytuły mogą liczyć na PlayStation 4 oraz Xbox One na rozdzielczość 1080p oraz około 60 klatek na sekundę. Jedną z nowinek technologicznych będzie zaś możliwość rozgrywki na podzielonym ekranie wspólnie czterech graczy.

Udostępniono zwiastuny kolekcji oraz edycji limitowanej zawierającej imitację Clap Trapa, sprawdźcie sami.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/borderlands-handsome-collection.html]

Ktoś zainteresowany egzotyczną edycją kolekcjonerską?
Ktoś zainteresowany egzotyczną edycją kolekcjonerską?

 

Written By
More from Patryk

Twórcy zapowiadają drugi dodatek DLC do gry The Evil Within

Bethesda wraz ze studiem Tango Gameworks zapowiadają kolejny dodatek DLC do gry...
Read More