Borderlands 2 najlepiej sprzedającą się grą 2K Games!

1312871289borderlands-2-wallpapers-hd

Borderlands 2 okazało się być najlepszą grą studia Gearbox Software, którą kiedykolwiek wydano. Gra rozeszła się w ilości 8 milionów egzemplarzy na całym świecie, o czym informuje wydawca gry, koncern 2K Games. 

Playstation-Banner

Borderlands 2 jest kontynuacją ciepło przyjętej przez graczy i recenzentów z całego świata gry z roku 2009. Druga odsłona serii została stworzona przez studio Gearbox Software i w dalszym ciągu jest połączeniem strzelanki pierwszoosobowej z elementami RPG, podobnie jak oryginalna wersja gry, produkt zawiera rozbudowany tryb kooperacji. Program charakteryzuje się specyficznym stylem audiowizualnym – charakterystyczna kreska. W drugiej części serii wracamy na planetę Pandora, aby sprawdzić niezbadane obszary, które skrywają wiele tajemnic uniwersum Borderlands. Fabuła opowiada o wydarzeniach mających miejsce niedługo po zakończeniu historii z pierwowzoru. Za grę odpowiada studio Gearbox Software, które odniosło z tytułem wielki sukces. Do publicznej wiadomości podano dane statystyczne, z których wynika, jakoby gra rozeszła się w ilości 8,5 miliona egzemplarzy. Oto oficjalne stanowisko wydawcy w tejs prawie:

”Borderlands 2 to jaskrawy przykład na to, jak jesteśmy wstanie generować zyski i zaspokajać potrzeby fanów na długo po premierze gry. Przez okres szesnastu miesięcy po wydaniu Borderlands 2, udało nam się opublikować dziewięć pełnoprawnych dodatków do gry, tuziny pomniejszych rozszerzeń, gadżetów i charakteryzacji dla bohaterów. W przyszłych miesiącach planujemy wydawać kolejne rozszerzenia, aby urozmaicać rozgrywkę.”

Borderlands 2 okazało się być wielkim sukcesem producenta, jak również wydawcy. Gra po dziś dzień cieszy fanów na całym świecie, śmiem twierdzić że jest to tytuł przeznaczony do rozgrywki czysto kooperacyjnej. Jak dotąd, ani wydawca, tym bardziej producent nie wypowiadają się na temat części trzeciej gry – więcej informacji wkrótce!

dzięki [ videogamer

Written By
More from Patryk

Twórcy zapowiedzieli kolejny dodatek do Obcy: Izolacja oraz tryb wyzwań

Firma Sega wespół ze studiem Creative Assembly przygotowała dla graczy kolejny dodatek...
Read More