Borderlands 2 na PlayStation Vita – poznaliśmy pierwsze recenzje

Borderlands 2 to pierwszoosobowa gra akcji z gatunku MMO, która pierwotnie została wydana na konsolach stacjonarnych, a teraz debiutuje na PlayStation Vita. W sieci pojawiły się pierwsze recenzje tej gry.

Tales of Borderlands trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Gra zabiera nas do świata Borderlands, aby przedstawić historię w stylu Telltale Games.
Tales of Borderlands trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Gra zabiera nas do świata Borderlands, aby przedstawić historię w stylu Telltale Games.

W sieci pojawiły się pierwsze oceny gry Borderlands 2 w wersji na PlayStation Vita. Okazuje się, iż klasyczna już dzisiaj pozycja Gearbox Software zbiera od recenzentów cięgi. Na chwilę obecną tylko kilka redakcji oceniło przenośną wersję Borderlandsów, ale ciekawie nie jest. IGN oraz The Escapist wystawiły bardzo niskie noty, które raczej nie zachęcają do zakupu gry, z kolei PlayStation Life Style ocenił grę bardzo wysoko. Redaktorzy uskarżają się na niski poziom wykonania, oraz zatracenie klimatu oryginału. Ile w tym prawdy? Przekonamy się o tym, gdy tylko opublikowane zostaną kolejne recenzje. Poniżej możecie sprawdzić początkową listę.

IGN – 5.4/10
The Escapist – 2.5/5
PlayStation Lifestyle – 9.5/10
Kotaku – Bez Oceny

Deweloper zapowiedział również, że gra na wstępie otrzyma sześć dodatków DLC, które zostały jak dotąd wydane na potrzeby wspierania Borderlans 2. Dorzucona zostanie również opcja kooperacji czterech graczy, jak również funkcja Cross-save z konsolą PlayStation 3. Tytuł trafi do oficjalnej sprzedaży już 29 maja.

[dzięki – VG24/7]

Written By
More from Patryk

Alien: Isolation – dźwięki Obcego wbijają w fotel!

W sieci pojawił się dziennik dewelopera do gry Alien: Isolation. Twórcy gry,...
Read More