Bohaterowie i aktorzy na nowym zwiastunie Castlevania: Lords of Shadow 2

W sieci opublikowano nowy, skupiający swą uwagę na bohaterach i podkładających pod nich głosy aktorach, którzy obsadzają główne role w nadchodzącej dużymi krokami premierze Castlevania: Lords of Shadow 2.

castlevania-lords-of-shadow-review-banner2

Castlevania: Lords of Shadow 2 to kontynuacja doskonale przyjętej gry Mercury Steam z 2010 roku. W kontynuacji nadal mamy do czynienia z przygodową grą akcji, w ramach której walczymy z wampirami i innymi pomiotami o piekielnym rodowodzie. Gabriel, bohater poprzedniej części gry, powraca do gry jako Drakula i pała ogromną rządzą zemsty. Lords of Shadow jest w założeniu zwieńczeniem historii, którą twórcy starają się nam opowiedzieć przez ostatnie trzy odsłony serii. Projekcja świata gry nie odbiega klimatem od założeń serii, toteż potwierdza to kolejny zwiastun opublikowany w sieci, który jasno daje do zrozumienia, iż mamy do czynienia z mroczną grą, przepełnioną mrocznym klimatem. Twórcy zapewniali we wcześniejszych wypowiedziach, że projekt wraca do korzeni, ma być mniej sekwencji QTE, a same starcia z bossami mają być kluczowym elementem, rozwiniętym do granic możliwości. Poniższa prezentacja jest tylko krótką zajawką tego, czego możemy spodziewać się w oryginale. Projekty głównych bohaterów są charakterystyczne dla serii, a antagoniści nakreśleni z mrocznym pomysłem. Dodajmy do tego fakt, iż nasz bohater może toczyć starcia trzema rodzajami oręża (Void Sword, Chaos Claws i Blood Whip), które z biegiem czasu będziemy mogli rozwijać.

Jest to prawdopodobnie ostatnia odsłona Castlevanii na PlayStation 3 o Xboksie 360. Jej jakość jednak zaspokoi każdego fana serii na długie godziny – premiera już w lutym, a my czekamy na pierwsze recenzje.

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima poleca graczom figurkę kolekcjonerską seksownej Quiet

Jeżeli jesteście zbieraczami gadżetów kolekcjonerskich swoich ulubionych gier, to powinniście zainteresować się...
Read More