Bohaterowie i aktorzy na nowym zwiastunie Castlevania: Lords of Shadow 2

W sieci opublikowano nowy, skupiający swą uwagę na bohaterach i podkładających pod nich głosy aktorach, którzy obsadzają główne role w nadchodzącej dużymi krokami premierze Castlevania: Lords of Shadow 2.

castlevania-lords-of-shadow-review-banner2

Castlevania: Lords of Shadow 2 to kontynuacja doskonale przyjętej gry Mercury Steam z 2010 roku. W kontynuacji nadal mamy do czynienia z przygodową grą akcji, w ramach której walczymy z wampirami i innymi pomiotami o piekielnym rodowodzie. Gabriel, bohater poprzedniej części gry, powraca do gry jako Drakula i pała ogromną rządzą zemsty. Lords of Shadow jest w założeniu zwieńczeniem historii, którą twórcy starają się nam opowiedzieć przez ostatnie trzy odsłony serii. Projekcja świata gry nie odbiega klimatem od założeń serii, toteż potwierdza to kolejny zwiastun opublikowany w sieci, który jasno daje do zrozumienia, iż mamy do czynienia z mroczną grą, przepełnioną mrocznym klimatem. Twórcy zapewniali we wcześniejszych wypowiedziach, że projekt wraca do korzeni, ma być mniej sekwencji QTE, a same starcia z bossami mają być kluczowym elementem, rozwiniętym do granic możliwości. Poniższa prezentacja jest tylko krótką zajawką tego, czego możemy spodziewać się w oryginale. Projekty głównych bohaterów są charakterystyczne dla serii, a antagoniści nakreśleni z mrocznym pomysłem. Dodajmy do tego fakt, iż nasz bohater może toczyć starcia trzema rodzajami oręża (Void Sword, Chaos Claws i Blood Whip), które z biegiem czasu będziemy mogli rozwijać.

Jest to prawdopodobnie ostatnia odsłona Castlevanii na PlayStation 3 o Xboksie 360. Jej jakość jednak zaspokoi każdego fana serii na długie godziny – premiera już w lutym, a my czekamy na pierwsze recenzje.

Written By
More from Patryk

PlayStation 4 kontra Xbox One w grze FIFA 16

Ekipa Digital Foundry w ostatnich dniach ma ręce pełne roboty. Najpierw test...
Read More