Bloodborne – zmiana daty premiery

Bloodborne to ekskluzywna pozycja, która ma pojawić się na PlayStation 4. Premierę tytułu nieznacznie przesunięto w czasie z przyczyn technicznych.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Autorzy gry Bloodborne, czyli studio From Software, zdecydowali się przesunąć nieznacznie datę premiery swojej produkcji. Tytuł pojawi się na PlayStation 4 z dniem 25 marca w Europie, a dopiero 28 marca w Wielkiej Brytanii.

Studio zdecydowało się przesunąć datę premiery z przyczyn czysto technicznych, bowiem autorzy chcą jak najlepiej dopracować swój tytuł przed jego ostateczną premierą. Przyznają oni, autorzy, że te kilka tygodni to dodatkowy czas oraz komfort przy pracach nad Bloodborne. Po ostatnich alphatestach twórcy otrzymali spore wsparcie merytoryczne od samych graczy, krytyka wymaga jednak dalszej pracy, aby wypracować jak najlepszy poziom rzeczonej produkcji.

From Software powinniście kojarzyć przede wszystkim ze świetnej serii Dark Souls oraz Demon Souls. Podobnie Bloodborne ma być grą z wysokim poziomem trudności, która osadzona zostanie w zupełnie innym klimacie od poprzednich gier tego producenta.

Poniżej możecie rzucić okiem na materiały wideo, które zostały udostępnione w sieci przez użytkownika Prodigious. Filmik to prezentacja wersji alpha w akcji na PlayStation 4.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/bloodborne/news/bloodborne_delayed_to_march_28.html]

Written By
More from Patryk

Nocna premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon – wideorealacja PlayStation Polska Extra

O Wiedźmin 3: Dziki Gon wiecie już wszystko, toteż dalsze rozprawianie na...
Read More