Bloodborne z pierwszym milionem sprzedanych egzemplarzy gry na PlayStation 4

Bloodborne to gra studia From Software na konsolę PlayStation 4. Gra osiągnęła sukces i sprzedała się w ilości miliona egzemplarzy, a należy pamiętać, że to dopiero początek.

bloodborne banner 2

Sony ogłosiło dziś, że grę Bloodborne dostępną wyłącznie na PlayStation 4, sprzedano w ponad milionieegzemplarzy na całym świecie (dane z 5 kwietnia 2015 r.). Doceniany tytuł, łączący elementy akcji i RPG, umieszcza gracza w osobliwych miejscach pełnych przerażających potworów i ekscytujących, nowych możliwości gry wieloosobowej.

Bloodborne był dla nas wielkim wyzwaniem, a naszym celem było stworzenie gry, która w pełni wykorzysta moc PS4. Jestem szczęśliwy, że tak wielu użytkowników docenia bogaty i pełen detali świat, melancholijną atmosferę i nieustające napięcie, jakie oferuje Bloodborne. SCE WWS nadal będzie dostarczał nowe niesamowite tytuły, w które zagracie tylko na PS4”. – powiedział Shuhei Yoshida, prezes Sony Computer Entertainment Worldwide Studios (SCE WWS).

Bloodborne to aktualnie najnowsza gra From Software. Firma już wcześniej zaowocowała już powstaniem nagradzanego Demon’s Souls. Teraz marka jest rozwijana poprzez nastawienie na zabójczą walkę, nowe możliwości gry wieloosobowej i odkrywanie nieznanego. Gracze zostają łowcami bestii w historii, która rozgrywa się w starożytnym i przeklętym mieście Yharnam.

[informacja prasowa]

Bloodborne_1mln

Written By
More from Patryk

Wysyp materiałów z Assassin’s Creed Syndicate i nowy trailer

Już w przyszłym miesiącu premiera gry Assassin’s Creed Syndicate. Nie wiele wiemy...
Read More