Bloodborne – wersja demonstracyjna robi wrażenie!

W sieci opublikowano materiał promocyjny z gry Bloodborne, która pojawi się na PlayStation 4. Krótkie demo prezentuje nam zarys klimatu oraz schemat rozgrywki.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Firma Sony opublikowała w sieci nowy materiał wideo z gry Bloodborne, która pojawi się na PlayStation 4. Jest to prawdopodobnie jedna z najciekawszych pozycji, jakie w tym roku można było zobaczyć na targach gamescom w Kolonii. Japoński koncern postanowił udostępnić materiał wideo ukazujący wersję demonstracyjną tej gry.

Niektóre sceny były już wcześniej publikowane w internecie, aczkolwiek w niskiej rozdzielczości. Tym razem otrzymaliśmy filmik w jakości 1080p, który jest bezpośrednim zapisem rozgrywki z PlayStation 4. Bloodborne w założeniach i schemacie rozgrywki przypomina markę Dark Souls. Obie gry różnią się od siebie jednak charakterystyką lokacji, jak również umiejscowieniem akcji. Najnowsze dzieło From Software to ponury, mroczny i inspirowany atmosferą gotyckich horrorów projekt. Gracz w pojedynkę musi zmierzyć się z niebezpiecznymi bestiami. 

Warto w tym miejscu podkreślić, że za Bloodborne odpowiedzialny jest zespół pracujący wcześniej nad Demon’ s Souls oraz Dark Souls. Po premierze tej ostatniej grupa zajęła się projektowaniem gry na PlayStation 4. Tytuł ma pojawić się na początku przyszłego roku, czekamy z niecierpliwością!

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes sprzedało się w ilości miliona kopii

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes trafiło na konsole nowej generacji oraz...
Read More