Bloodborne: The Old Hunters – gameplay z targów Tokyo Games Show 2015

W sieci pojawiły się pierwsze materiały z targów Tokyo Games Show 2015 przedstawiające rozgrywkę z dodatku The Old Hunters do gry Bloodborne na PlayStation 4.

Tokyo Games Show 2015 to ostatnia tak wielka impreza growa tego roku. Właśnie tam zapowiedziano dodatek Bloodborne: The Old Hunters do hitu From Software na PlayStation 4. Również w Tokio zaprezentowano świeże fragmenty rozgrywki na specjalnie do tego wydzielonych stoiskach. Muszę przyznać, że The Old Hunters rzeczywiście wygląda bardzo dobrze i będzie kolejnym wyzwaniem dla grających.

From Software stworzyło większy dodatek, który będzie w stanie zainteresować wszystkich, wymagających fanów Bloodborne. Dostaniecie nową lokację, mnóstwo potworów do ubicia oraz zupełnie nową kampanię. Producenci gry przygotowali oczywiście również kilka nowych broni, które pomogą Wam przebijać się przez nowe, niezbadane dotąd okolice.

Oczywiście dodatek The Old Hunters bardzo przypomina to, czym zachwycaliśmy się w marcu podczas premiery gry Bloodobrne. Ta sama, wysokiej jakości oprawa graficzna oraz świetna muzyka. Pamiętajcie, że The Old Hunters debiutuje na rynku już w listopadzie, ale nie tylko w cyfrowej dystrybucji, bowiem również w pudełkach razem z podstawową wersją gry.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=ERybxGGQf20″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=2qsgokKjKC8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=QXiKiM9l3-U” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Sześcioosobowy tryb multiplayer w Dark Souls 3?

Właśnie poznaliśmy zupełnie nowe informacje na temat gry Dark Souls 3. Jeden...
Read More