Bloodborne: The Old Hunters, dodatek do gry zapowiedziany przez From Software

Czy są wśród Was masochistyczni fani gry Bloodborne? Jeżeli tak, to mamy dla Was dobre wiadomości, mianowicie zapowiedź dodatku The Old Hunters od From Software na PlayStation 4.

Firmy Sony oraz From Software zaczynają powoli promocję gry Dark Souls 3, ale warto na chwilę pozostać jeszcze przy świetnym Bloodborne, które podczas konferencji japońskiego giganta na targach TGS 2015 otrzymało zapowiedź nowej kampanii pod nazwą The Old Hunters. Długo wyczekiwany dodatek pojawi się na PlayStation 4 już 3 grudnia w oficjalnej sprzedaży.

Co najciekawsze, tytuł będzie sprzedawany również w pudełkach w specjalnej edycji z pełną wersją gry. Jeżeli tylko ktoś jeszcze nie zaopatrzył się w pełną wersję Bloodborne, to w grudniu będzie najlepsza okazja ku temu. Bloodborne: The Old Hunters w pakiecie z pełną wersją gry zapowiada się fajnie. From Software nazywają ten dodatek ”full scale DLC”, a więc możecie liczyć na wielogodzinna rozgrywkę, nową kampanię, lokację oraz potworów.

Oczywiście From Software nadal nie ujawnili oficjalnej ceny tego zestawu. Warto czekać, bowiem komplet zapowiada się niesamowicie. W oczekiwaniu na premierę Dark Souls 3 można będzie przetestować zupełnie nową historię oraz poznać opowiadania o legendarnych łowcach.

Oryginalne Bloodborne debiutowało na rynku 25 marca tego roku ekskluzywnie na PlayStation 4. Gra została ciepło przyjęta przez graczy, jej aktualna średnia na serwisie Metacritic to 92 punkty.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=vbGdIdHOO3I” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f6f74ecfb503701d3e13d5″]

Written By
More from Patryk

Kilkanaście minut z rozgrywką Project CARS

Project CARS to gra wideo na PlayStation 4, Xbox One oraz PC....
Read More