Bloodborne pojawi się już na początku przyszłego roku.

Bloodborne to RPG akcji osadzony w klimatach mrocznego gotyku i fantasy, studia From Software. Za produkcję odpowiedzialny jest Hidetaki Miyazaki, czyli twórca Dark Solus oraz Demon’s Souls. Według twórców tytuł ten należy traktować jako następcę serii Dark Souls. Czy Bloodbrone, który wcześniej znany był pod roboczą nazwą Project Beast odniesie podobny sukces?

Bloodborne ma być tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Czy serca posiadaczy nowej konsoli Sony zostaną podbite przez tę produkcję?

Zgodnie ze wcześniejszymi przypuszczeniami na Bloodborne będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Sony podało dokładniejszą datę, informując, że nowa produkcja Hidetaki Miyazakiego pojawi się w czwartym kwartale bieżącego roku fiskalnego. Co to oznacza? Krótko mówiąc Bloodborne możemy wypatrywać w sklepach między styczniem, marcem 2015 roku. Na oficjalnej stronie Sony Entertainment Network pojawiła się informacją, według której data premiery Bloodborne to 31 marca, jednakże te rewelacje nie zostały potwierdzone przez From Software.

Bloodbrone będzie napędzane przez nowy silnik, który jest przystosowany do współpracy z PlayStation 4. Twórcy twierdzą, że dzięki dużej mocy konsoli są w stanie zaimplementować w tej produkcji niezwykłe efekty graficzne oraz ulepszy symulacje fizyki obiektów, a także znacznie zwiększyć rozmiar świata. Według From Software Bloodbrone będzie działać w rozdzielczości 1080p oraz 30 klatkach na sekundę.

More from Mikołaj Ciesielski

Styx: Master of Shadows- zwiastun premierowy

Styx: Master of Shadows to gra akcji z elementami skradanki, za którą...
Read More