Bloodborne okryło się złotem i otrzymało launch trailer

Gra Bloodborne na PlayStation 4 została już oficjalnie ukończona i otrzymała złoty status. From Software publikują zwiastun premierowy.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Twórcy ze studia From Software potwierdzili ukończenie gry Bloodborne i to, że tytuł otrzymał złoty status. Oznacza to, że nic już nie zagrozi premierze z dniem 25 marca na konsoli PlayStation 4. Przygotujcie się na wielkie wyzwanie.

Bloodborne to gra z bardzo wysokim poziomem trudności od twórców Dark Souls, przeznaczona ekskluzywnie na PlayStation 4.

Według zapewnień twórców ze studia From Software, gra Bloodborne ma być wyzwaniem podobnym do Dark Souls, z tą jednak różnicą, że wykonaną na poziomie PlayStation 4. Tytuł jest podobnie brutalny, zawierający przerażające bestie oraz mnóstwo wymagających starć. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że tryb kampanii fabularnej może potrwać nawet 40 godzin, co jest bardo dobrym wynikiem.

Warto jest więc czekać na premierę gry, jeżeli tylko jesteście użytkownikami PlayStation 4. Pamiętajcie również o Dark Souls II: Scholar of the Firs Sin od From Software, które z kolei dostępne będzie również na Xbox One.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/bloodborne-launch-trailer.html]

Written By
More from Patryk

E3 2014 – Microsoft otwiera targi E3 zwiastunem Call of Duty: Advanced Warfare!

Firma Microsoft oficjalnie otworzyła targi w Los Angeles prezentacją gry Call of...
Read More