Bloodborne- nowy, prawie 5 minutowy gameplay

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. Jeden z twórców gry zaprezentował nowy fragment rozgrywki.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Podczas streamu z Demon’s Souls pracownik japońskiego oddziału Sony, Maasaki Yamagiwa, który pracuje obecnie nad Bloodborne sprawił fanom gier From Software niemałą niespodziankę, ponieważ pokazał widzom nowy fragment z najnowszej produkcji japońskiego studia.

Po raz kolejny widać, że Bloodborne odznaczać się będzie niezwykle mrocznym i gęstym klimatem. Na nagraniu widoczne jest również użycie broni palnej, co będzie na pewno jedną z najbardziej znaczących nowości względem poprzednich produkcji From Software.

Materiał jest niestety dość niskiej jakości, ponieważ pochodzi z livestreamu, którego fragment umieszczono w serwisie YouTube. Jednakże dla tych, którzy niecierpliwie wyczekują Bloodborne na pewno nie będzie to przeszkodą i z przyjemnością obejrzą nowy fragment rozgrywki.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 24 marca 2015 roku.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Śródziemie: Cień Mordoru- najważniejsze informacje w jednym miejscu

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith...
Read More