Bloodborne- nowy, prawie 5 minutowy gameplay

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. Jeden z twórców gry zaprezentował nowy fragment rozgrywki.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Podczas streamu z Demon’s Souls pracownik japońskiego oddziału Sony, Maasaki Yamagiwa, który pracuje obecnie nad Bloodborne sprawił fanom gier From Software niemałą niespodziankę, ponieważ pokazał widzom nowy fragment z najnowszej produkcji japońskiego studia.

Po raz kolejny widać, że Bloodborne odznaczać się będzie niezwykle mrocznym i gęstym klimatem. Na nagraniu widoczne jest również użycie broni palnej, co będzie na pewno jedną z najbardziej znaczących nowości względem poprzednich produkcji From Software.

Materiał jest niestety dość niskiej jakości, ponieważ pochodzi z livestreamu, którego fragment umieszczono w serwisie YouTube. Jednakże dla tych, którzy niecierpliwie wyczekują Bloodborne na pewno nie będzie to przeszkodą i z przyjemnością obejrzą nowy fragment rozgrywki.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 24 marca 2015 roku.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Nowy zwiastun Murdered: Śledztwo zza grobu.

Murdered: Śledztwo zza grobu to przygodowa gra akcji studia Airtight Games przy...
Read More