Bloodborne- nowy gameplay przedstawiający walkę z ogromnym bossem

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. Do sieci trafił kolejny fragment rozgrywki, który przedstawia starcie z bossem.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Wszyscy posiadacze PlayStation 4 wyczekują premiery Bloodborne. Najnowsze dzieło From Software, podobnie jak poprzedni gry tego studia, cechować się będzie wysokim poziomem trudności oraz walkami z wielkim, przerażającymi bossami.

Właśnie taką walkę możemy zobaczyć na najnowszym materiale. Darkbeast, czyli główny bohater materiału zbudowany z piorunów, posiadający niebywałą szybkość zniekształcony gigant, którego spotkamy podczas rozgrywki. Fani gier japońskiego studia na pewno nie będą zawiedzeni.

Twórcy niemal od początku zapowiadają, że w Bloodborne pojawią się różne rodzaje przeciwników, o różnych kształtach i rozmiarach, przez każdy z nich będzie wymagał od gracza innego podejścia oraz taktyki.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 24 marca 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2015- co przyniosą tegoroczne targi? Czyli kilka słów o moich oczekiwaniach

Targi E3 od dawna są miejscem najważniejszych zapowiedzi oraz pokazów, na które...
Read More