Bloodborne- nowe grafiki oraz ciekawe przypuszczenia dotyczące podziemi Yharnam

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. W sieci pojawiły się przypuszczenia, że w grze znajdą się generowane losowo lochy. Ponadto opublikowano nowe grafiki.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na wysoki poziom trudności.

Bloodborne to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. Co prawda do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, jednakże twórcy nie dają zapomnieć graczom o swojej produkcji. Tym razem w ramach przypomnienia From Software opublikowało w sieci nowe grafiki, które przedstawiają nowe bronie oraz oponentów, którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Trzeba przyznać, że niektóre z nich prezentują się wyśmienicie.

Większe zainteresowanie graczy wzbudziły jednak plotki, które mówią o tym, że w Bloodborne mają pojawić się generowane losowo lochy. Trzeba przyznać, że taki element znacznie urozmaiciłby produkcję i zapewne przyciągnąłby także nowych graczy. Ponadto takie rozwiązanie przedłużyłoby tzw. żywotność gry. Warto zwrócić uwagę na to, jak opisywane są owe podziemia przez twórców.

Podziemia Yharnam to wielkie ruiny składające się z kilku poziomów. Są one bardzo stare i prawdopodobnie zostały stworzone przez ludzi zgodnie z ich przeznaczeniem. Wyglądają na grobowiec, ale może to miejsce, w którym coś odpoczywa. Mówią również, że zmieniają one wygląd w zależności od tego, kto na nie patrzy”

Trzeba przyznać, że powyższy opis budzi nadzieję, a sam producent gry potwierdził, że do Bloodborne trafić ma nowy element, jednakże nie zdradził o czym mowa. Warto wspomnieć, że Bloodborne napędzane jest nowym silnikiem, który stworzony został z myślą o współpracy z PlayStation 4, co ma zaowocować wysokiej jakości efektami graficznymi. Ponadto najnowsza produkcja From Software ma działać w rozdzielczości 1080p oraz w 30 klatkach na sekundę.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 6 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Zapowiedź gry Need for Speed

Czy są tutaj fani serii filmów Szybcy i Wściekli oraz starego, dobrego...
Read More