Bloodborne – kolejna porcja screenów z gry

W sieci pojawiły się kolejne screeny z gry Bloodborne na PlayStation 4. Twórcy ujawnili mroczne lokacje oraz podziemia, które będziemy mieli okazję odwiedzić w grze.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Producent gry Bloodborne, która pojawi się ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4, ujawnił w sieci kolejne informacje na jej temat oraz galerię screenów.

Jak się okazuje, producenci marki Souls również w projekcie Bloodborne zamierzają wprowadzić mroczne, ciemne oraz niebezpieczne lokacje. Jedną z nich będzie tak zwane Chalice Dungeon, które gracz będzie mógł odwiedzić w trakcie rozgrywki. Autorzy gry wprowadzili kilka ciekawych rozwiązań i mechanizmów rozgrywki, dzięki czemu zawierać ona będzie losowo generowane obiekty otoczenia. Lokacja będzie wielopoziomowa, zmieniająca się w zależności od danego gracza. Oczywiście spotkamy tam mnóstwo przerażających stworzeń, zaprojektowanych w myśl charakterystyki From Software.

Bloodborne będzie dostępne tylko i wyłącznie na PlayStation 4. Premiera gry ma nastąpić w przyszłym roku, do tego czasu powinniśmy otrzymać jeszcze nie raz smakowite materiały na jej temat.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/12/18/bloodborne-new-chalice-dungeons-details-and-new-screenshots/]

Written By
More from Patryk

Porównajmy God of War w wersjach na PlayStation Vita i PlayStation 3

God of War Collection to zestaw dwóch pierwszych odsłon serii God of...
Read More