Bloodborne- do sieci trafił nowy obrazek prezentujący nowy typ przeciwnika

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. Twórcy zaprezentowali nowego przeciwnika, lecz nie do końca zdradzili jego wygląd.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na wysoki poziom trudności.

Bloodborne to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. Co prawda do premiery pozostało jeszcze sporo czasu. Twórcy starają się, żeby zainteresowanie ich produkcja nie słabło. Na oficjalnym profilu gry w serwisie społecznościowym Twitter zamieścili zdjęcie przedstawiające nowego przeciwnika. Nie zdradzili jednak do końca jego wyglądu.


Jak widzicie wyżej ekipa From Software powstrzymała się od zaprezentowania nowego oponenta w nowej krasie, lecz można spokojnie domyślić się, że będzie on dość potężnych rozmiarów. Ponadto twórcy Bloodborne zapowiedzieli, że wydadzą specjalną broszurę zawierająca informacje z gry. Owa broszura trafi do sprzedaży już 18 grudnia na terenie Japonii. Fani z Europy raczej nie mają co liczyć na pojawienie się czegoś podobnego w Europie.

Warto wspomnieć, że Bloodborne napędzane jest nowym silnikiem, który stworzony został z myślą o współpracy z PlayStation 4, co ma zaowocować wysokiej jakości efektami graficznymi. Ponadto najnowsza produkcja From Software ma działać w rozdzielczości 1080p oraz w 30 klatkach na sekundę. W grze pojawią się również generowane losowo lochy.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 24 marca 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Nowy, magiczny zwiastun Ori and the Blind Forest

Ori and the Blind Forest to unikatowa, dwuwymiarowa gra platformowa, za którą...
Read More