Bloodborne – data premiery, zwiastun oraz 30 minutowy gameplay!

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. Podczas trwających targów Tokyo Game Show twórcy potwierdzili oficjalną datę premiery, podzielili się również zwiastunem, a do sieci trafił już nawet 30 minutowy gameplay z tej produkcji.

Posiadaczy PlayStation 4 czeka bardzo gorący luty.

Bloodborne to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych, przez posiadaczy PlayStation 4, tytułów, które pojawią się w przyszłym roku. Nie mogło więc zabraknąć From Software na tegorocznych targach Tokyo Game Show, na których to nie tylko potwierdzili datę premiery gry, które będzie mieć miejsce 6 lutego 2015 roku, ale także zaprezentowali efektowny zwiastun oraz edycję kolekcjonerską, na którą już można składać zamówienia.

W skład edycji kolekcjonerskiej Bloodborne wchodzi:
  • Steelbook
  • Artbook
  • Soundtrack

Bloodborne

Ponadto na targi do Japonii From Software zabrało grywalną wersję swojej najnowszej produkcji, dzięki czemu każdy zwiedzający będzie mieć okazję do zapoznania się z mrocznym Bloodborne. Pierwsi śmiałkowie, którzy nie bali się śmierci postanowili podzielić się swoimi doświadczeniami z innym graczami, co poskutkowało 30 minutowym gameplayem, który jest już dostępny w sieci. Jeśli nie możecie doczekać się wiktoriańskiego Dark Souls, to rzućcie okiem. Na pewno się Wam spodoba.

Bloodborne trafi wyłącznie na PlayStation 4. Luty 2015 roku zapowiada się niezwykle ciekawie dla posiadaczy najnowszej konsoli Sony, ponieważ w tym miesiącu do sprzedaży trafi również inny tytuł ekskluzywny dla konsoli japońskiej firmy, mianowicie The Order: 1886.

More from Mikołaj Ciesielski

Konferencja Microsoftu na E3 ma zawierać najlepszy zestaw gier w historii.

Na tegoroczne targi do Los Angeles firma Microsoft zamierza przywieźć najciekawszy zestaw...
Read More