Blizzard zapowiedziało strzelaninę FPP o nazwie Overwatch

Podczas imprezy BlizzCon 2014 firma Blizzard Entertainment zapowiedziała grę Overwatch. Będzie to strzelanina z perspektywy FPP, jej testy rozpoczną się już w przyszłym roku.

Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.
Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.

Firma Blizzard to głównie znane marki ze świata fantasy, ale jak się okazuje, studio jest w stanie odnaleźć się w innych gatunkach. Producent zapowiedział pierwszoosobową grę akcji Overwatch, która koncentrować się będzie na rozgrywkach wieloosobowych w futurystycznym świecie.

Grę zapowiedziano na imprezie BlizzCon 2014, która odbywa się w Anaheim. Tytuł ma być odpowiedzią tego producenta na wielkie zainteresowanie grami FPP z naciskiem na rozgrywki wieloosobowe. Tytuł pozwoli na walki pomiędzy sześcioosobowymi zespołami na ciekawych lokacja. Te ostatnie będą oparte o rzeczywiste miejsca na świecie, między innymi centrum Londynu czy też gorący Egipt.

Rozpoczęcie testów gry planowane jest już na początek roku 2015. Najpewniej tytuł będzie dostępny na komputerach osobistych. Co ciekawe, jest to pierwsza nowa marka tej firmy od roku 1998. Poniżej prezentujemy Wam pierwszy ze zwiastunów, na którym możecie osobiście sprawdzić dostępne klasy postaci oraz setting Overwatch.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/11/blizzard-reveals-overwatch-team-based.html]

Written By
More from Patryk

Czyżby powrót Red Dead Redemtion na Xbox One?

Firma Microsoft przygotowała specjalną ankietę, w której gracze mogą zamieścić najbardziej pożądane...
Read More