Blizzard rozdaje darmowe, klasyczne gry ze swojej biblioteki

Firma Blizzard postanowiła rozdać trzy klasyczne tytuły ze swojej biblioteki kompletnie za darmo. Już dziś możecie pobrać gry The Lost Vikings, Rock’N’Roll Racong oraz Blackthorne.

Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.
Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.

Dla wszystkich fanów retro grania firma Blizzard Entertainment przygotowała bardzo ciekawą ofertę. Na platformie Battle.net znalazły się trzy gry do pobrania kompletnie za darmo. Są to tytuły z początku działalności amerykańskiego giganta, które reprezentują gatunek gier 2D. Jeszcze przed wydawaniem taki marek jak Biablo, Warcraft oraz Starcraft, studio pracowało nad wieloma klasycznymi platformerami. Dziś w sieci dostępne są one za darmo. Jeżeli jesteście zainteresowani, polecam zajrzeć w to miejsce, aby cieszyć się klasykami sprzed lat. W skład tego zestawu wchodzą:

  • Blackthorne – gra 2D w klimatach fantasy. Gracz poprowadzi swojego bohatera przez bajeczne krainy, celem powrotu księcia do swojej ojczystej krainy. Tytuł opiera się na skakaniu, podciąganiu się, unikaniu niebezpieczeństw.
  • The Lost Vikings – gra 2D w klimatach średniowiecznych. Jest to gra zręcznościowa z silnie zaakcentowanym wątkiem przygodowym. Aby ukończyć każdy z 36 przygotowanych przez programistów etapów, należy dotrzeć wszystkimi dostępnymi bohaterami do wyjścia. 
  • Rock’N’Roll Racing – świetna, dwuwymiarowa gra wyścigowa, w której zasiadamy za kierownicą mocarnych pojazdów i toczymy zacięte bitwy na torach. 

Written By
More from Patryk

Jesteście gotowi na więcej śmierci w Dark Souls 2?

From Software opublikowało pierwsze informacje na temat pierwszego dodatku fabularnego dla Dark...
Read More