Blizzard Entertainment zapowiada swój udział na targach Gamescom 2015

Blizzard Entertainment zapowiedziało swój udział w nadchodzących targach Gamescom w Kolonii.

wow_blizzard_banner_610px_v2

Blizzard Entertainment zapowiedział swój udział na tegorocznych targach gamescom. Na ponad 500 stanowiskach – w największej strefie w historii obecności spółki na imprezie w Kolonii – zostanie zaprezentowanych więcej gier niż kiedykolwiek. Największe światowe targi rozrywki interaktywnej odbędą się w kompleksie wystawowym Koelnmesse i potrwają od środy 5 sierpnia do niedzieli 9 sierpnia.

Odwiedzający, którzy zajrzą do strefy Blizzarda w hali 7, otrzymają możliwość zapoznania się z najnowszymi wersjami gier Heroes of the Storm, Hearthstone: Heroes of Warcraft, StarCraft II: Legacy of the Void, Overwatch oraz World of Warcraft: Warlords of Draenor.

Specjalnie dla odwiedzających przygotowane zostaną też atrakcje na żywo na scenie Blizzarda, w tym najbardziej lubiane przez publiczność konkursy taneczne oraz kostiumowe. Ponadto uczestnicy targów będą mogli kupić licencjonowaną odzież i przedmioty kolekcjonerskie w sklepie Blizzarda w hali 5.1.

heroes-of-the-storm

 

Oczywiście przygotowano dodatkowe atrakcje, bowiem poza możliwością wypróbowania wspomnianych gier na odwiedzających czeka wiele innych atrakcji, między innymi:

  • sesje autografów z udziałem twórców gier Blizzarda przez cały czas trwania targów;
  • program rozrywkowy na żywo na głównej scenie, w tym mecze pokazowe;
  • możliwość zabłyśnięcia w świetle reflektorów dzięki udziałowi w konkursach kostiumowych i tanecznych;
  • quizy, konkursy i wiele więcej.

Szczegółowe informacje na temat obecności Blizzarda na targach gamescom 2015 zostaną ogłoszone na stronach oraz kanałach społecznościowych spółki w miarę zbliżania się terminu imprezy.

[informacja prasowa]

heroes

Written By
More from Patryk

Sniper Elite III: Afrika – znany jest skład limitowanej Edycji Premium

Sniper Elite III: Africa to trzecioosobowa gra akcji osadzona na afrykańskim froncie...
Read More