Blizzard Entertainment potwierdza swój udział na targach gamescom 2015

Blizzard Entertainment również zapowiedziało swój udział w targach gamescom 2015. Firma pojawi się w Niemczech z zestawem wspaniałych gier.

Przedstawiciele tej firmy zapowiedzieli ciekawą konferencję na targach gamescom 2015. Podczas wystąpienia mają oni skupić się na aktualnie zapowiedzianych i niezapowiedzianych grach swojej produkcji.

Już 5 sierpnia o godzinie 12: 00 odbędzie się konferencja prasowa twórców Warcrafta, Diablo czy StarCrafta. Amerykańska firma właśnie w Kolonii może zapowiedzieć kolejny dodatek fabularny do gry Diablo 3, podobnie jak w przeszłości, gdzie ujawnili DLC Reaper of Souls.

Firma Blizzard już dziś poinformowała, że na ich stoiskach będzie można zagrać w takie gry jak Hearthstone: Heroes of Warcraft, Heroes of the Storm czy Overwatch. Oczywiście będą dostępne również stoiska z grami World of Warcraft oraz StarCraft: Legacy of the Void.

Trudno jest dziś spekulować, jakie wiadomości ma nam do przekazania ten producent. Moim zdaniem powinniśmy poznać datę premiery Overwatch i plany dotyczące PlayStation 4 oraz Xbox One. Ponadto fajnie byłoby zobaczyć nowy dodatek do Diablo 3.

gamescom blizzard

[interaction id=”556314e5481c375857c27dd3″]

Written By
More from Patryk

Powrót do przeszłości, czyli Tomb Raider II: Dagger of Xian

Tomb Raider II: Dagger of Xian to kontynuacja legendarna gra z roku...
Read More