Blizzard chwali konsolę PlayStation 4

Diablo III: Reaper of Souls- Ultimate Evil Edition to specjalne wydanie Diablo III, które trafiło na konsole PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Autorzy gry zdecydowanie komplementują konsole Sony.

Diablo to jedna z najpopularniejszych serii na rynku gier wideo.

Diablo III trafiło kilka dni temu na konsole obecnej generacji, czyli na PlayStation 4 oraz na Xboksa One i z miejsca podbiło serca graczy, o czym świadczy świetna sprzedaż tego tytułu. Blizzard nie ma zamiaru zaprzestać promocji gry i dzięki takiemu podejściu do sieci trafił materiał, w którym to twórcy zachwalają najnowszą konsolę Sony i podkreślają, że jest to najlepsze miejsce do grania w ich produkcje. Blizzard podkreśla, że dużą przewagę nad wersją na Xboksa One zapewnia Dualshock 4 oraz rozdzielczość 1080p i stałe 60 klatek na sekundę. Ponadto twórcy wspomnieli, że uwielbiają The Last of Us. Czy to tylko czysta sympatia?

Warto również wspomnieć, że niedawno Blizzard informował, że przy produkcji Diablo III na Xboksa One pojawiły się problemy z uzyskaniem rozdzielczości 1080p przy stałych 60 klatkach na sekundę. Możliwe, że to właśnie przez tę przeszkodę twórcy postanowili zachęcić graczy do wypróbowania wersji na PlayStation 4 lub to po prostu umowa z firmą Sony. Niestety zapewne nie dowiemy się, co naprawdę spowodowało, że Blizzard tak zachwala PlayStation 4. Posiadaczom najnowszej konsoli Sony można tylko pogratulować i zachęcić do kupna Diablo III, bo jak sami widzicie jest to najlepsza platforma do gry w ten tytuł.

More from Mikołaj Ciesielski

Batman: Arkham Knight- twórcy zaprezentowali nowy trailer. Batmobil w akcji!

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio...
Read More