Błąd na błędzie, błędem pogania, czyli gameplay z gry Tony Hawk’s Pro Skater 5

Zapowiedź gry Tony Hawk’s Pro Skater 5 rozbudziła w fanach wielkie nadzieje, głównie na powrót kultowej marki sprzed lat. Szczerze, lepiej poszukajcie w szafie Tony Hawk’s Pro Skater 4 i odpalcie tamten tytuł.

Prezentacja pierwszych materiałów z rozgrywki w Tony Hawk’s Pro Skater 5 wiadomym było, że gra Robomodo raczej do pięknych należeć nie będzie. Łudziłem się, że gameplay zabierze nas w lata świetności tej marki i z przymrużonym okiem spojrzę na oprawę graficzną. Nic to, że w dniu premiery otrzymaliśmy update większy od samej gry, bowiem tytuł nadal jest niesamowicie zabugowany i pełen irytujących błędów.

W sieci pojawił się pewien fajny filmik, który pomoże Wam w podjęciu decyzji o zakupie gry Tony Hawk’s Pro Skater 5. Tym bardziej teraz, na gorąco w okresie premierowym. Ekipa Eurogamera zdecydowała się odważnie wypunktować wszystkie błędy oraz glitche tej ”niesamowitej” produkcji. Jest ich tak dużo, że nawet mi się nie chce na ich temat rozpisywać. Moim zdaniem doprowadzenie tak kultowej marki do takiego stanu to kpina. Robomodo się oberwie, nie tylko od recenzentów, graczy, ale i samego Activision.

Tony Hawk’s Pro Skater to była zasłużona i popularna seria w okresie pierwszych dwóch konsol PlayStation. Niestety, w późniejszym okresie Activision najwyraźniej zaczęło podejmować błędne decyzje i rozmieniło markę na drobne. Szkoda, bo to zacny tytuł.

W Stanach Zjednoczonych gracze już zrealizowali swój preorder i są ”zadowoleni” z obcowania z pełną wersją tego tytułu. Sam patch ważył około 7,7 GG, a więc sporo danych, mimo wszystko nie usprawnił gry i wygląda ona następująco…

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=73&v=JIXkRXYbKaI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f29e858f1e968801f0efbf”]

Written By
More from Patryk

LEGO Batman 3: Poza Gotham – recenzja

Lego Batman 3: Poza Gothan to kolejna odsłona popularnych przygodówek od studia...
Read More