Black Tusk szuka ludzi do prac nad trybem multi do nowej odsłony Gears of War

Firam Black Tusk zamieściła w sieci ogłoszenie dotyczące pracy nad najnowszą odsłoną serii Gears of War. Wolne wakaty dotyczą trybów wieloosobowych. Gears of War 4 ma być innowacyjnym doświadczeniem.

Gears-Banner
Wszyscy czekamy na prezentację nowej odsłony Gears of War. Nastąpi ona najprawdopodobniej na targach E3.

Deweloper pracujący nad czwartą odsłoną Gears of War to firma Black Tusk. W sieci pojawiły się nowe informacje w tej sprawie, które dotyczą dokładniej trybów wieloosobowych. Do prac nad shooterem zmierzającym na Xbox One potrzebna jest większa liczba osób, o czym poinformowano na oficjalnej stronie firmy. W siedzibie Microsoftu do objęcia jest posada Multiplayer Level Designer, a więc specjalisty od projektowania poziomów przeznaczonych dla gier wieloosobowych. Gigant z Redmond zamierza zrobić rewolucję w tym segmencie i wykorzystać swoją platformę w maksymalny sposób. Ogłoszenie wspomina również o wykorzystaniu technologii Smart Glass (kooperacji z tabletami). Oto oficjalny komunikat informacyjny w tej sprawie:

”Naszym celem jest wykuć konkretny tryb wieloosobowy i popchnąć całą serię do przodu, przy użyciu platform Microsoftu. Nasz zespół jest objęty szczególnym nadzorem przez najlepszych projektantów firmy, a także analityków znających IP. Mamy zamiar wykorzystać wszystkie sposoby, aby zaspokoić wymagania graczy i sprawić, by rozgrywka w Gears of War była czystą przyjemnością.”

Co więcej, druga oferta pracy dotyczy inżyniera od spraw internetu, czyli kogoś kto jest w stanie stabilizować serwery i zajmować się ich konserwacją. Jeżeli i ta posada Wam nie odpowiada, to do obsadzenia jest jeszcze pozycja głównego inżyniera. Na tym stanowisku kandydat będzie odpowiedzialny za dostosowanie technologii Smart Glass do rozgrywki w Gears of War 4, czy jakkolwiek gra będzie się nazywać. Myślę że większość informacji, i pierwsze materiały z rozgrywki, otrzymamy na targach E3. 

Written By
More from Patryk

Need for Speed: Undergrond 3? Dziś pierwsza grafika, a jutro pewnie zapowiedź

Nowe Need for Speed będzie oficjalnie ujawnione już jutro. Całkiem prawdopodobne, że...
Read More