Bitwy RETRO już dostępne w grze World of Tanks

Firma Wargaming zdecydowała się wprowadzić absolutnie ”wykręcony” tryb RETRO do swojej gry free to play World of Tanks, która dostępna jest na PC oraz Xboksie 360.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

Studio Wargaming wprowadza tryb Zimowa Bitwa do znanej gry free to play World of Tanks. Utrzymany w stylistyce retro i 8-bitowej oprawy audiowizualnej, nowy tryb przeniesie graczy do wczesnych, niezwykle sentymentalnych początków ery gier komputerowych.

Zimowa Bitwa oferuje nowe, specjalnie przygotowane czołgi, w liczbie trzech, ale również wymagającą mapę, nowe opcje formowania się w plutony oraz specjalną amunicję, która leczy sojuszników. Gracze będą mogli powrócić do ery 8-bitów za sterami Mammoth’a, nieustraszonego niszczyciela czołgów Polar Bear lub zwinnego Arctic Fox’a.

Wargaming przygotował nie tylko sentymentalny powrót do znanej wielu graczom stylistyki, ale również nowe możliwości formowania plutonów aż do pięciu graczy (zamiast zwyczajowo trzech), jak również unikatowe bitwy wielkich plutonów w skali 10 na 10 uczestników.

Co trzeba zrobić, aby zagrać w ten tryb? Gracze proszeni są o odnalezienie w swoim garażu wyżej wymienione czołgi i rozpocząć bitwę. Na graczy czeka również szereg misji, a na zwycięzcy potyczek 8-bitowych dostaną unikatowy medal „Operacja Zima”.

 

Written By
More from Patryk

Oryginalny Fallout odtworzony w Fallout: New Vegas

Fallout był grą oryginalną i odkrywczą w momencie swojego debiutu, dziś niewiele...
Read More