BioWare prezentuje, jak pracuje się nad sesjami motion-capture

Na Twitterze podzielono się informacjami na temat przeprowadzanych sesji motion-capture w siedzibie BioWare. Zdjęcie prawdopodobnie dotyczy Mass Effect 4.

Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.
Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.

Mass Effect 4 to wielka niewiadoma, choć gra aktualnie jest w procesie produkcji. Na Twitterze opublikowano właśnie bardzo ciekawe zdjęcie z trwającej w studiu BioWare sesji motion-capture. Wpis opublikował reżyser odpowiedzialny za scenki przerywnikowe, Ken Thain, z ramienia BioWare.

Oczywiście większych konkretów na temat gry Mass Effect 4 nadal nie mamy. Ostatnim razem o grze usłyszeliśmy, również na Twitterze, w zeszłym miesiącu, kiedy to starszy producent gry – Chris Wynn potwierdził, że ”wokół gry zaczyna się robić gorąco”. Należy jednak pamiętać, że firma BioWare zdecydowała się przywieźć grę Mass Effect 4 właśnie na nadchodzące targi E3 2015. Na pokazie ma zostać zaprezentowana gra w pełni, a więc z pewnością otrzymamy gameplay oraz fragmenty animacji – na to liczą gracze.

Seria Mass Effect powstała jeszcze w roku 2007 i trafiła na Playstation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Trylogia rozkochała w sobie graczy z całego świata, należy jednak pamiętać, iż wielki debiut na konsolach nowej generacji może być podobnie wielkim wydarzeniem.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/bioware-cinematic-director-teases-very-cool-mocap-session-for-next-mass-effect/]


mass effect png

Written By
More from Patryk

Tom Clancy’s The Division – scenariusz gry MMO z interesującym zakończeniem

Tom Clancy’s The Division to nie tylko gra MMO, ale również typowa...
Read More