BioWare prezentuje, jak pracuje się nad sesjami motion-capture

Na Twitterze podzielono się informacjami na temat przeprowadzanych sesji motion-capture w siedzibie BioWare. Zdjęcie prawdopodobnie dotyczy Mass Effect 4.

Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.
Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.

Mass Effect 4 to wielka niewiadoma, choć gra aktualnie jest w procesie produkcji. Na Twitterze opublikowano właśnie bardzo ciekawe zdjęcie z trwającej w studiu BioWare sesji motion-capture. Wpis opublikował reżyser odpowiedzialny za scenki przerywnikowe, Ken Thain, z ramienia BioWare.

Oczywiście większych konkretów na temat gry Mass Effect 4 nadal nie mamy. Ostatnim razem o grze usłyszeliśmy, również na Twitterze, w zeszłym miesiącu, kiedy to starszy producent gry – Chris Wynn potwierdził, że ”wokół gry zaczyna się robić gorąco”. Należy jednak pamiętać, że firma BioWare zdecydowała się przywieźć grę Mass Effect 4 właśnie na nadchodzące targi E3 2015. Na pokazie ma zostać zaprezentowana gra w pełni, a więc z pewnością otrzymamy gameplay oraz fragmenty animacji – na to liczą gracze.

Seria Mass Effect powstała jeszcze w roku 2007 i trafiła na Playstation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Trylogia rozkochała w sobie graczy z całego świata, należy jednak pamiętać, iż wielki debiut na konsolach nowej generacji może być podobnie wielkim wydarzeniem.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/bioware-cinematic-director-teases-very-cool-mocap-session-for-next-mass-effect/]


mass effect png

Written By
More from Patryk

Rzućcie okiem na ofertę Ultimate Game Sale na Xbox One oraz Xboksie 360

Wyprzedaż Ultimate Game Sale na konsolach Microsoftu właśnie się rozpoczęła i daje...
Read More