BioWare potwierdza, że można grać już w Dragon Age III: Inquisition

dragonage3

Twórcy pracujący nad kolejną odsłoną serii Dragon Age przechwalają się, iż główny wątek fabularny jest już napisany i w pełni grywalny.

dragon-age-3-inquisition-game-wallpaper1

Dragon Age: Inquisition to trzecia odsłona sagi cRPG stworzonej przez studio BioWare. Pod wpływem opinii fanów, niezadowolonych z wielu aspektów Dragon Age II, deweloper postanowił upodobnić grę do pierwszej części cyklu. Twórcy już podczas kampanii marketingowej wspominali, iż wzorują się na dokonaniu amerykańskiej Bethesdy, która zaprojektowała The Elder Scrolls V: Skyrim. Gra BioWare postawi przed graczem wiele wyzwań w otwartym świecie. Na chwilę obecną inżynierowie przyznają, że są wstanie przejść główny wątek fabularny, a prace będą toczyć się dalej po przerwie świątecznej. Ze względu na skalę wydarzeń w Dragon Age: Inquisition gracz podróżuje po całym kontynencie Thedas. Choć nie mamy tu do czynienia z otwartym światem w pełni tego słowa znaczeniu, to lokacje są dużo większe i bardziej zróżnicowane niż w poprzednich odsłonach cyklu.

Warto jednak zaznaczyć, iż do zrobienia zostało jeszcze naprawdę sporo. Wspomnijmy tylko o zadaniach pobocznych, które na chwilę obecną nie istnieją. Pozostaje jeszcze kwestia otwartości i zawartości wirtualnego świata fantasy, bo przecież musi być on czymś wypełniony. Gra trafi na konsole nowej generacji, toteż programiści muszą zmierzyć się z wymaganiami graczy co do technologii. Inquisition napędzane jest przez mocarny silnik Frostbite 3.0, który jest wstanie generować super szczegółowe światy, pełne detali, zniszczenia i fizyki na najwyższym poziomie – więcej informacji już wkrótce!

Written By
More from konadmin

Hydrophobia Prophecy (PSN/XBLA)

Poza nędzną historyjką, Hydrophobia Prophecy może nam zaoferować marnej jakości wrażenia wizualne...
Read More