BioWare anulowało projekt sieciowej gry Shadow Realms

Firma BioWare zdecydowała się anulować prace nad sieciową grą MMO Shadow Realms. Tytuł miał pojawić się na PC, ale tak się najwyraźniej nie stanie.

BioWare to zasłużony producent w branży gier wideo, głównie za sprawą serii Dragon Age.
BioWare to zasłużony producent w branży gier wideo, głównie za sprawą serii Dragon Age.

Shadow Realms od studia BioWare nie zostanie dokończone. Firma anulowała projekt i zajmie się aktualnie tworzeniem innych gier, w tym kolejnej odsłony serii Mass Effect.

Shadow Realms było klasyczną grą akcji w stylu MMO, gdzie kilku graczy miało wspólnie stawić czoła innemu – wcielającemu się w postać silniejszego zawodnika (niczym Evolve). Ciekawostką miała być otoczka fabularna gry, tytuł miał pojawiać się na rynku w formie epizodycznej. Całkiem ciekawie zapowiadało się również miejsce akcji – świat magii współistniejący ze światem rzeczywistym.

Tytuł celował w rynek komputerów osobistych. W zeszłym roku dziennikarze mieli nawet okazje osobiście testować ten tytuł. Niestety, BioWare anuluje projekt i koncentruje się na innych grach wewnątrz studia. Na horyzoncie pobłyskuje już kolejna odsłona Mass Effect – wielce prawdopodobne, że to właśnie ekipa od Shadow Realms wspomoże prace nad tą produkcją.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/biowares-4v1-action-rpg-shadow-realms-officially-canceled/]

Tags from the story
, , , , , ,
Written By
More from Patryk

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Mortal Kombat X

W sieci zostały ujawnione oficjalne wymagania sprzętowe gry Mortal Kombat X. Tytuł...
Read More