BioShock Infinite: Burial At Sea – Episode 2 postara się zamknąć wszystkie wątki?

BioShock Infinite: Burial At Sea – Episode 2 jest drugą częścią, płatnego rozszerzenia do BioShock Infinite, które będzie dostępne już 25 marca na PlayStation 3, Xboksa 360 i komputery osobiste. W dodatku wcielamy się postać Elizabeth, która zwiedza lokację Rapture po jej upadku.

dishonored1

Akcja BioShock: Infinite – Burial at Sea Episode 2 rozgrywa się w jednym z alternatywnych wymiarów na terenie podwodnej metropolii Rapture. W sieci opublikowano wideo prezentację, w której twórcy ze studia Irrational Games zapraszają nas za kulisy produkcji. Głos zabiera sam twórca gry, Ken Levine, jak również aktorzy wcielający się w główne postaci serii. Episode 2 pozwoli nam się wcielić w postać pięknej Elizabeth, która wraca do lokacji Rapture, celem jej eksploracji. Rozszerzenie dostępne będzie od 25 marca w cenie 15 dolarów – tylko dystrybucja cyfrowa. Najważniejszym elementem dodatku jest rozległa metropolia Rapture, doskonale znana fanom cykluBioShock. Podwodne miasto zostało zrekonstruowane od podstaw w oparciu o mechanikę rozgrywki BioShock: Infinite oraz możliwości silnika Unreal Engine 3.

Co ciekawe, to już wcześniej zapowiadano, że drugi epizod Burial At Sea będzie mniej nastawiony na akcję, a bardziej na akcje skradankowe i horror. Jako Elizabeth, będziemy mieli dostęp do wielu nowych broni. Rozszerzenie ma posklejać do kupy wszystkie wątki z ostatnich odsłon. Na poniższym wideo możecie posłuchać wielu aktorów wypowiadających się na temat swojej pracy. Courtnee Draper wcieliła się w postać pięknej Elizabeth, i jeżeli jej słowa się potwierdzą, to ta bohaterka zostanie naświetlona jak nigdy wcześniej. Jakkolwiek jednak, wiele wskazuje na to, że jest to ostatnie rozszerzenie do świetnie przyjętego BioShock Infinite, więcej szczegółów już wkrótce!

dzięki [VG24/7]

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed Syndicate w prawdziwym świecie?

Jesteśmy świadkami  wielkiej premiery gry Assassin’s Creed Syndicate na PlayStation 4 i Xbox...
Read More