Biedronka zaskakuje świetną ofertą na PlayStation 4 z grami

Kolejna świetna promocja na PlayStation 4 w sieci sklepów Biedronka. Tym razem na półki sklepowe wskoczy konsola z kolejnymi trzema grami z najwyższej półki.

Sieć sklepów Biedronka wprowadzi na rynek najnowszą, ciekawą ofertę świąteczną związaną z konsolą PlayStation 4. W Biedronce będzie można zakupić konsolę w atrakcyjnej cenie z trzema grami do wyboru. Sieć sklepów już od 23 listopada wprowadzi do swoich punktów sprzedaży nowy zestaw dla wszystkich zainteresowanych konsolą Sony.

Oto co wejdzie w skład najnowszego pakietu z konsolą PlayStation 4:

  • God of War III: Remastered
  • The Last of Us: Remastered
  • Bloodborne

Najnowszy zestaw jest szykowany na najgorętszy okres przedświąteczny dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup konsoli japońskiego producenta. Trzeba przyznać, że zestaw prezentuje się równie interesująco, jak poprzednio prezentowana oferta w sieci sklepów Biedronka.

Cena za taki zestaw to kwota 1699 złotych, a więc stosunkowo dobra, jak na powszechnie obowiązujące standardy. Na koniec warto wspomnieć o tym, od 30 listopada do Biedronki mają trafić gry na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksy One, Xboksy 360 i komputery osobiste w cenie 79,90 zł za egzemplarz.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/biedronka-ps4.jpg”]

[interaction id=”563b590458d1f96a2cee694e”]

Written By
More from Patryk

Pierwszy trailer Arena of Fate z elementami rozgrywki, czyli nowa MOBA firmy Crytek!

Firma Crytek przygotowała dla graczy całkiem ciekawy zwiastun gry Arena of Fate....
Read More