Białe PlayStation 4 od piątku w sprzedaży

Białe PlayStation 4 w stylizacji Glacier White będzie dostępne od piątku w sprzedaży. Taką informację podaje sieć sklepów Amazon.

Marka Sony od wielu lat jest nierozerwalnie kojarzona z konsolami PlayStation, mimo iż zajmuje się wieloma innymi rynkami zbytu.
Marka Sony od wielu lat jest nierozerwalnie kojarzona z konsolami PlayStation, mimo iż zajmuje się wieloma innymi rynkami zbytu.

Koncern Sony od dłuższego czasu zapowiada wprowadzenie na rynek białej wersji kolorystycznej PlayStation 4. Edycja Glacier White ma był dostępna już w najbliższy piątek. Tak przynajmniej twierdzi brytyjski oddział sklepu Amazon, który na piątek zaplanował rozsyłanie sprzętu do potencjalnych klientów.

Mowa tutaj o białej edycji PlayStation 4 sprzedawanej bez dodatkowych gier w zestawie. Na rynku pojawiły się już wcześniej edycje z grami Destiny oraz DriveClub. Tym razem Amazon ustalił cenę konsoli PlayStation 4 na kwotę 351, 96 funta, czyli około 1800 złotych. Inna sieć sklepów w postaci ShopTo, również wystawiła białą konsolę w swojej ofercie za kwotę 351, 86 funta.

Poniżej możecie rzucić okiem na biały zestaw konsoli PlayStation 4. Trzeba przyznać, że kolor ten bardzo przypasował do tego sprzętu, tylko warto pamiętać o wystroju własnego wnętrza przed wyborem tego wariantu kolorystycznego.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/10/13/glacier-white-playstation-4-is-coming-out-this-october-rumour/]

Nowa wersja PlayStation 4, typu ''Glacier White'', trafi do naszych sklepów tej jesieni.
Nowa wersja PlayStation 4, typu ”Glacier White”, trafi do naszych sklepów tej jesieni.
Written By
More from Patryk

Sledgehammer Games rekrutuje do prac nad nową odsłoną Call of Duty

Firma Sledgehammer Games rekrutuje kolejnych pracowników do prac nad nową odsłoną Call...
Read More