Biała wersja PlayStation 4 trafi do sklepów jesienią

Shuhei Yoshida, prezes Sony Worldwide Studios potwierdził, że biała wersja kolorystyczna konsoli PlayStation 4 trafi do Europy jesienią tego roku.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.
PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

PlayStation 4 w kolorystyce ”Glacier White” zapowiedziano w trakcie targów E3 w Los Angeles. Zestaw miał być pierwotnie rozprowadzany z grą Destiny, ale kierownictwo firmy Sony zdecydowało, że konsola będzie sprzedawana również oddzielnie. 

Sony Computer Entertainment potwierdza, że nowy zestaw wraz z akcesoriami trafi na rynek jeszcze tej jesieni. Gra studia Bungie zadebiutuje na rynku 9 września tego roku, a w późniejszym okresie konsola PlayStation 4 w wersji ”Glacier White”. Spodziewajcie się kompletnie odmienionych kontrolerów oferowanych w białych barwach. Informację przekazał prezes japońskiego giganta, mianowicie Shuhei Yoshida.W skład zestawu wejdzie konsola PlayStation 4, kontroler Dualshock 4 oraz okablowanie. Będzie to drugi zestaw po tym, jak japoński koncern zapowiedział bundle pach z grą studia Bungie.

Czekamy na potwierdzenie ceny białego zestawu konsoli PlayStation 4. Warto w tym miejscu podkreślić, że sprzęt w wersji oryginalnej sprzedał się w ilości 6 milionów egzemplarzy na całym świecie. Co więcej, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz PlayStation 4 rozeszły się w ilości 100 milionów egzemplarzy. Czy biała edycja sprzętu znacząco poprawi ten wynik?

Nowa wersja PlayStation 4, typu ''Glacier White'', trafi do naszych sklepów tej jesieni.
Nowa wersja PlayStation 4, typu ”Glacier White”, trafi do naszych sklepów tej jesieni.
Written By
More from Patryk

Twórcy prezentują kolejne migawki z gry Driveclub

Driveclub trafi do sprzedaży tylko na PlayStation 4. Twórcy opublikowali kolejne materiały...
Read More