Beyond Good and Evil 2 – poznaliśmy nową sylwetkę Jade

Michel Ancel, twórca gry Beyond Good and Evil 2, zaprezentował plakat prezentujący nową sylwetkę głównej bohaterki gry, czyli pięknej Jade. Gra od wielu lat tworzona jest z myślą o PlayStation 4 i Xboksie One.

banner-ubisoft-superdot-com_-br_

 

W sieci pojawiła się bardzo ciekawa informacja na temat gry Beyond Good and Evil 2. Jej autorem jest Michel Ancel, dyrektor projektu, który pracuje nad tym tytułem już od wielu lat. Podczas relacji na żywo, kiedy to Ancel i ekipa z firmy Ubisoft zagrywali się w grę Rayman Legend, dyrektor projektu wstał i przed kamerami zaprezentował plakat z odświeżoną sylwetką Jade. Główna bohaterka gry nabrała kobiecych kształtów, dojrzała i prezentuje się o wiele lepiej niźli oryginał. Bohaterka trzyma w ręku miecz, a jej kolorystyka zmieniła się względem oryginału – straciła zielone wstawki na ubraniu i szminkę na ustach. Co warto podkreślić, jest to ten sam projekt sylwetki Jade, którą mogliśmy oglądać na jedynym trailerze gry z roku 2009.

[textblock style=”3″]Beyond Good & Evil 2 to kontynuacja legendarnej gry przygodowej wydanej w 2003 roku przygodowej gry akcji, która zyskała duże uznanie zarówno wśród krytyków jak i samych graczy. Prace nad kontynuacją rozpoczęły się jescze w 2007 roku, jednak Michel Ancel i ekipa studia Ubisoft Montpellier wielokrotnie wstrzymywali prace nad tytułem, by zająć się pracą nad innymi grami. Pod względem fabularnym gra kontynuuje wątki z oryginału. Ponownie wcielamy się w postać słodkiej fotoreporterki Jade. Kluczowymi elementami rozgrywki jest otwarty, zróżnicowany świat, integracja gracza z otoczeniem oraz filmowość rozgrywki. Tytuł trafi tylko na konsole nowej generacji jak również komputery osobiste.[/textblock]

2505792-bke2dbpcqaayetw

Written By
More from Patryk

Sleeping Dogs: Definitive Edition już dostępne w sprzedaży

Sleeping Dogs: Definitive Edition to reedycja gry Square Enix, która w nowej...
Read More