Beyond: Dwie Dusz – porównanie edycji PlayStation 3 z PlayStation 4

Beyond: Dwie Dusze to wirtualny film sensacyjny, który jest nazywany przez Davida Cage’a grą wideo. Ja tę genialną przygodówkę traktuję jako film, a teraz będzie można zagrać również na PlayStation 4.

W sieci pojawił się materiał wideo zestawiający ze sobą dwie edycje gry Beyond: Dwie Dusze na konsolach PlayStation 3 oraz PlayStation 4 od firmy Quantic Dream.

Jeszcze wczoraj informowałem Was o zapowiedzi Beyond: Two Souls na PlayStation 4, czyli klasyka z PlayStation 3, który jeszcze w tym miesiącu pojawi się na najnowszej konsoli Sony. Dziś możecie zobaczyć, jak odświeżona gra Davida Cage’a wygląda na potężniejszej konsoli PlayStation. Trzeba przyznać, że faktycznie Beyond: Two Souls już na PS3 wyglądało całkiem nieźle, a co dopiero na PlayStation 4, gdzie grafika została faktycznie usprawniona.

Producenci gry z firmy Quantic Dream ujawnili oczywiście listę ulepszeń, których mogą spodziewać się gracze. Dwie Dusze otrzymało przede wszystkim wyższą rozdzielczość, efekt motion blur, poprawione oświetlenie i cieniowanie.

Wersja na konsolę PlayStation 4 pozwoli też na rozegranie całej historii według chronologii wydarzeń, ale dopiero po jednorazowym ukończeniu przygody. Do gry Beyond: Dwie Dusze dołączone będzie oczywiście rozszerzenie DLC.

Na koniec warto wspomnieć, że wszyscy , którzy zakupią cyfrową wersję nowego wydania gry Quantic Dream, otrzymają w marcu Heavy Rain za darmo do pobrania właśnie na najnowszą konsolę Sony.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=D-isd4HbhCc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”564cc55fb8db3ddc5e40d445″]

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oferta marzec 2015

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat rozpiski PlayStation Plus na...
Read More