Bethesda zapowiedziała Wolfenstein: The Old Blood

Bethesda zdecydowała się zapowiedzieć Wolfenstein: The Old Blood, jako prequel do świetnie ocenionego Wolfenstein: The New Order.

Wolfenstein ma bardzo długą oraz wielką historię. Jest to marka absolutnie pionierska oraz wybitna.
Wolfenstein ma bardzo długą oraz wielką historię. Jest to marka absolutnie pionierska oraz wybitna.

Firma Bethesda, oddział Zenimax Media, ujawniła dziś Wolfenstein: The Old Blood, osobny prequel docenionej przez krytyków, pierwszoosobowej strzelanki akcji i przygody, Wolfenstein : The New Order. Wolfenstein: The Old Blood tworzone jest przez studio MachineGames i będzie dostępne cyfrowo oraz w sprzedaży detalicznej.

“Powrót do świata serii Wolfenstein był dla nas świetną zabawą. Z chęcią odkryliśmy przed graczami wydarzenia, które były wstępem do wątku fabularnego z The New Order.

Wydaje nam się, że fanom bardzo spodoba się ta historia, świetna akcja oraz, oczywiście, walka z użyciem nowych rodzajów broni.” – Jerk Gustafsson, kierownik produkcji w MachineGames.

Wolfenstein: The New Order, wydane w maju 2014 roku, osiągnęło na całym świecie sukces komercyjny i spotkało się z uznaniem krytyków. Produkcja studia MachineGames zdobyła ponad 75 tytułów “Gry Roku” i została uznana przez The New York Times za “jedną z najlepszych premier tego roku”.

[informacja prasowa]

wolfenstein_pk

Written By
More from Patryk

Video – Wiedźmin 3: Dziki Gon, czego spodziewać się po systemie rozgrywki?

Wiedźmin 3 Dziki Gon to trzecia część popularnej serii gier o osławionym...
Read More