Bethesda zaczyna sprzedawać gadżety do gry Fallout 4

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące gry Fallout 4, w zasadzie to na temat gadżetów towarzyszących premierze tej gry, szczególnie na Xbox One. Ekskluzywny kontroler, koszulka, jesteście zainteresowani?

Firma Bethesda właśnie uruchomiła sprzedaż specjalnych gadżetów towarzyszących premierze gry Fallout 4 na Xbox One i PlayStation 4. Oficjalnym sklepikiem Bethesdy powinni zainteresować się szczególnie użytkowniki konsoli Microsoftu, bowiem możecie zamówić sobie ekskluzywną wersję kontrolera w klimacie gry Fallout 4.

Tylko w tym tygodniu do oficjalnego sklepu Bethesdy trafi Pip-Boyowa torba, zegarek Vaul-Tech (1500 sztuk) oraz limitowana wersja artbooka w ilości 5000 sztuk. Przedmioty możecie obejrzeć na oficjalnych zdjęciach poniżej.

To jednak nie wszystko. Oficjalny sklepik Bethesdy to również szansa na zakupienie koszulek z innych gier tego wydawcy. Przygotowano wzory dla fanów takich marek, jak Quake, Doom czy kultowy Wolfenstein.

Gra Fallout 4 debiutuje już 10 listopada na PlayStation 4, Xbox One i pecetach. Miejmy nadzieję, że do tego czasu otrzymamy kilka nowych materiałów wideo i soczysty gameplay. W sumie, jakby się tak zastanowić, to z tej gry widzieliśmy tylko kilka spektakularnych ujęć i nic ponad to, więc warto czekać.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/fallout-4-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/fallout-4-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/fallout-4-4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/fallout-4-5.jpg”]
Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – ujawniono bonusy dla zamówień przedpremierowych

W sieci pojawiły się informacje od CD Projekt RED na temat zamówień...
Read More