Bethesda uczy percepcji w Fallout 4 nowym filmikiem

Bethesda opublikowała w sieci kolejny filmik z gry Fallout 4 w ramach akcji S.P.E.C.I.A.L. Tym razem producenci starają się nam wyjaśnić, do czego służy percepcja w grze.

Statystyka percepcji będzie miała bezpośredni wpływ na naszą celność oraz szanse na trafienie przeciwnika przy użyciu systemu VATS. Percepcja odpowiada również za powodzenie przy kradzieżach oraz bezszelestne skradanie się pomiędzy przeciwnikami. Ponadto atrybut ma pomóc graczom w obchodzeniu się z karabinem snajperskim, jak również rozbrajaniu bomb. Nic odkrywczego, ale Bethesda wyjaśnia zasady działania percepcji świetnym filmikiem w klimatach Fallouta.

Co ciekawe, warto rozwikłać zagadkę napisu S.P.E.C.I.A.L. Jest to skrót od angielskich nazw różnych atrybutów, mianowicie Strength, Perception, Endurance, Charisma, Intelligence, Agility i Luck. Jako gracze czekający na Fallout 4 możemy oczekiwać jeszcze pięciu materiałów wideo.

Czwarta odsłona tej popularnej serii pojawi się na rynku już 10 listopada w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Tytuł jest niesamowicie rozbudowany i ma zapewnić kilkadziesiąt, jak nie ponad 100 godzin świetnej rozrywki. Czekacie na Fallout 4 tak bardzo, jak my?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=44&v=Vw21X2jKwCM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f997b7f94584352d0729ff”]

Written By
More from Patryk

Fallout 4 ma być niezwykle ”filmową” grą ze świetnym scenariuszem

Przygotujcie się na filmowe doświadczenia w grze Fallout 4 od Bethesdy. Gra...
Read More