Bethesda publikuje szkice koncepcyjne gry Fallout 4

W sieci pojawiły się interesujące concept arty firmy Bethesda, która zamieściła obrazki wczesnego planowania gry Fallout 4. Fajnie to wygląda i widać, że pomysłowo.

Firma Bethesda przed premierą gry Fallout 4 na swoim oficjalnym blogu opublikowała szkice koncepcyjne. Kilka obrazków jasno pokazuje, że studio już od samego początku miało jasną i klarowną wizję tego, czym ma być najnowsza odsłona serii.

”The Art of Fallout 4”, bo tak nazywa się publikacja dotycząca gry Fallout 4, to tak naprawdę zbiór obrazków i concept artów, które graficy przygotowali jeszcze przed produkcją gry. Wyglądają wspaniale i widać zaangażowanie w produkcję oryginalnej gry już na poziomie planowania. Poniżej możecie zobaczyć kilka interesujących szkiców, które w rzeczywistości pokrywają się z tym, co zobaczymy w pełnej wersji Fallout 4. Warto podkreślić, że większość prac nad grafikami koncepcyjnymi to działa autorstwa zmarłego Adama Adamowicza, a także Raya Lederera, Ilyi Nazarova i Johna Gravato.

Bethesda do samego końca przetrzymuje graczy w niepewności i nie publikuje nowych materiałów wideo z rozgrywki. Premiera już na dniach, ale my nadal nie wiemy, jaki rozmach dla nas przygotowano. Jak się tak dłużej zastanowić, to nawet dobrze, że taki marketing zdecydowano się wprowadzić.

Bo ileż to trailerów i zapowiedzi najpopularniejszych gier się pojawia w przestrzeni internetu na kilka, kilkanaście tygodni przed premierą? Potem wszystko wiemy o grach i hype opada, a Fallout 4 jest wielką, wspaniałą niewiadomą, co potwierdzają również poniższe zdjęcia.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/fallout-4-concepts-1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/fallout-4-concepts-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/fallout-4-concepts-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/fallout-4-concepts-4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/fallout-4-concepts-5.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/fallout-4-concepts-6.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/fallout-4-concepts-7.jpg”]
Written By
More from Patryk

Premiera gry Project CARS już w ten piątek

Po wielu miesiącach oczekiwań, zmianach daty premiery i dziesiątkach filmików promocyjnych gra...
Read More