Bethesda błyskawicznie zmienia zdanie w sprawie używanych gier The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Wygląda na to, że używane kopie gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited nie będą bezużyteczne. Bethesda wystosowała sprostowanie w sprawie CD key’ów na PS4 i Xbox One.

the elder scrolls online

Rano informowaliśmy Was o sytuacji z grą The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, która będzie wymagała CD key’a do działania. Teraz firma Bethesda wystosowała sprostowanie dla graczy z wątpliwościami.

Okazuje się, że do zabawy z grą The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited nie będzie potrzebny CD key, bowiem używane wersje gry nie będą wymagały weryfikacji. W MMORPG od Bethesdy zagrają wszyscy, bez konieczności opłacania dodatkowego dostępu, ani również abonamentu.

Jest to fajny gest w stronę graczy, którzy nie zawsze są w stanie zakupić grę w momencie premiery. The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited wymagało będzie aktywnej subskrybcji Xbox Live Gold oraz PlayStation Plus, aby zagrać.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One już z dniem 9 czerwca tego roku.

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/05/oh_it_turns_out_you_actually_can_re-sell_your_ps4_copy_of_the_elder_scrolls_online]


Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriot, czyli sentymentalny powrót na Shadow Moses

Seria Metal Gear Solid nie zalicza wpadek. To pewniak, po którego w...
Read More