Beta The Crew na konsolach ósmej generacji już za 2 dni

The Crew to gra samochodowa z otwartym światem, za którą odpowiedzialne jest studio Ivory Tower oraz firma Ubisoft. Do sieci trafiły informacje dotyczące beta testów na konsolach ósmej generacji.

The Crew pozwala graczom na zwiedzenia całych Stanów Zjednoczonych.

Premiera The Crew zaplanowana jest na listopad, jednakże twórcy już teraz przeprowadzają beta testy. Niedawno zakończyły się one dla posiadaczy komputerów osobistych, więc przyszła pora na konsole ósmej generacji, czyli na PlayStation 4 i Xboksa One. Posiadacze tych konsol będą mogli przetestować The Crew już za 2 dni, bowiem to właśnie 30 września zaczynają się zamknięte beta testy najnowszej produkcji Ivory Tower.

Każdy chętny, który chciałby jeszcze przed premierą sprawdzić The Crew może zapisać się testów beta na oficjalnej stronie Ubisoftu, czyli wydawcy gry. Warto jednak wspomnieć, że liczba miejsc jest ograniczona, więc lepiej się pospieszyć. Jeśli planujecie zakup The Crew na konsole Xbox 360, ale chcielibyście wcześniej pojeździć po USA w becie, to mamy dla Was złą wiadomość, ponieważ na ten moment testy nie są planowane na ową maszynę Microsoftu.

The Crew zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 13 listopada tego roku.

[dzięki- http://www.dualshockers.com/2014/09/27/the-crews-closed-beta-for-playstation-4-and-xbox-one-starts-september-30th/]

More from Mikołaj Ciesielski

Assassin’s Creed Unity- kilka słów na temat trybu kooperacji

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More