Beta testy The Elder Scrolls Online na PlayStation 4 i Xbox One startują już dziś

Długo oczekiwane testy The Elder Scrolls Online w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One rozpoczną się już dziś, poinformowało ZeniMax Online Studios.

TESO_Banner_02 

Wszyscy konsolowi fani serii The Elder Scrolls, którzy od dawna wyczekują premiery wieloosobowej wersji swojej ulubionej marki na pewno ucieszą się z faktu, że już dziś startują beta testy The Elder Scrolls Online w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Testy potrwają do poniedziałku, a wszyscy, którzy zgłaszali chęć udziału w becie powinni sprawdzić swoje skrzynki pocztowe, bowiem twórcy poinformowali, że klucze dające dostęp do testów zostały rozesłane. Wszsyscy, którzy otrzymali dostęp do bety The Elder Scrolls Online otrzymają również dostęp do pełnej wersji gry.

Twórcy poinformowali, że gracze mogą dzielić się materiałami z bety bez żadnych przeszkód, co oznacza, że już jutro możemy spodziewać się prawdziwej fali fragmentów rozgrywki oraz screenów z konsolowej wersji The Elder Scrolls Online.

The Elder Scrolls Online wymaga na dzień dzisiejszy 50 GB wolnego miejsca na dysku. Ponadto w dniu premiery pełnej wersji, produkcja ma otrzymać patch, który ważyć będzie około 15 GB. Twórcy poinformowali również, że nie będzie możliwości rozgrywki pomiędzy użytkownikami konsol różnych firm.

[dzięki- http://www.allgamesbeta.com/2015/04/the-elder-scrolls-online-console-beta.html]

 

More from Mikołaj Ciesielski

Rzućcie okiem na najnowszy zwiastun Lords of the Fallen

Lords of the Fallen to dzieło polskiego studia CI Games. Najnowsza produkcja...
Read More