Beta testy Destiny dostępne dla wszystkich!

Firma Bungie zdecydowała się udostępnić testową wersję Destiny dla wszystkich chętnych korzystających z konsol stacjonarnych. Dzięki temu właściciele PlayStation oraz Xboksów mogą cieszyć się zabawą.

Destiny to gra studia Bungie, które w przeszłości odpowiadało za wielki sukces marki Halo.
Destiny to gra studia Bungie, które w przeszłości odpowiadało za wielki sukces marki Halo.

Studio Bungie przechodzi w ostatnią fazę testowania gry Destiny, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogą dołączyć do zabawy w tej sieciowej strzelaninie. Firma odblokowała dostęp do zawartości wersji beta wszystkim graczom korzystającym z konsol stacjonarnych. Jeżeli tylko jesteś w posiadaniu Xbox One, PlayStation 4, Xboksa 360 lub też PlayStation 3, już dziś możesz dołączyć do tysięcy innych graczy z całego świata!

Wcześniej dostęp do testów wersji beta mieli tylko i wyłącznie Ci, którzy wcześniej złożyli zamówienie przedpremierowe na ten tytuł oraz osoby przez nich zaproszone do zabawy. Na ten moment wystarczy mieć aktualną subskrypcję Xbox Live lub też PlayStation Plus, aby cieszyć się testowaniem tego tytułu. Oferta obowiązuje na wszystkich wcześniej wymienionych platformach do 27 lipca. Myślę że warto poświęcić kilka najbliższych dni, aby posmakować rozgrywek wieloosobowych w Destiny.

Deweloper zdecydował się na taki ruch z jednego względu, mianowicie chęci przetestowania stabilności rozgrywki przy jak największym oblężeniu serwerów przez graczy. Co więcej, każda osoba, która uruchomi ten tytuł z dniem jutrzejszym otrzyma specjalny emblemat w pełnej wersji gry. Destiny debiutuje 9 września tego roku, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Wątek fabularny na nowym zwiastunie Call of Duty: Advanced Warfare!

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Call of Duty: Advanced Warfare....
Read More